موسسه سی رنگ

نام شعبه : پل سید خندان

استان : تهران

شهر : تهران

محله : سید خندان

آدرس : پل سیدخندان-ابتدای ارسباران-نبش ستاری پلاک 24

تلفن : 02122887470 - 02122889967 - 02122889976

آدرس وب سايت : 30rang-art.com

آدرس اينستاگرام : art30rang

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

دروس تدريسی آموزشگاه :

سطوح آموزشی تدریسی آموزشگاه :

توضیحات آموزشگاه :

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ما مراجعه نمایید.

رشته های آموزشی تدریسی آموزشگاه : ریاضی تجربی انسانی کلاس های عملی معماری آموزش آزاد گرافیکهنر

سطوح کنکور تدریسی آموزشگاه : کاردانیکارشناسی

نوع تدريس کلاس های کنکور آموزشگاه : خصوصینیمه خصوصیکلاسی/عمومی

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه سی رنگ یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های کنکور محله سید خندان در شهر تهران است.

کاردانی: آموزشگاه سی رنگ بیش از 5 سال است که در زمینه ی برگزاری کلاس های آمادگی کنکور کاردانی برای دو رشته ی معماری و گرافیک فعالیت دارد و در تمام این سالیان از بهترین اساتید برای آموزش هنرجویان بهره برده است. شما می توانید برای رزرو وقت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

کارشناسی: کنکور کارشناسی هنر یکی از گروه های آزمایشی کنکور سراسری می باشد که دانش آموزان سایر رشته ها نیز با داشتن مدرک سال چهارم یا پیش دانشگاهی اعم از ریاضی، تجربی، انسانی و هنر می توانند در آن شرکت نمایند. کنکور هنر شامل 4 مبحث عمومی (ادبیات فارسی، زبان عربی، معارف اسلامی، زبان انگلیسی) و 7 مبحث تخصصی (درک عمومی هنر، درک عمومی ریاضی و فیزیک، ترسیم فنی، خلاقیت تصویری و تجسمی، خلاقیت نمایشی، خلاقیت موسیقی، خواص مواد) می باشد که مطالعه مباحث تخصصی با توجه به گسترده بودن مطالب و این نکته که سازمان سنجش هیچ منبعی به جز چند کتاب هنرستان برای آن مشخص نکرده بسیار دشوار می باشد و بدون یک برنامه ریزی دقیق و مشاوره و هدایت تحصیلی مستمر عبور از این راه سخت و دشوار خواهد بود. کنکور هنر دارای دو گروه رشته می باشد (متمرکز و نیمه متمرکز) که رشته های نیمه متمرکز دارای آزمون عملی در مرحله ی دوم بعد از کنکور سراسری می باشند که نمره ی آن نیز تأثیر قابل توجهی در قبولی داوطلبان خواهد داشت.

کارشناسی ارشد: با توجه به اینکه در عصر حاضر با تخصصی شدن امور و همچنین نیاز به افراد با سابقه ی علمی و مدرک تحصیلی بالاتر بیش از پیش احساس می شود و همچنین سیاست های دولت برای استفاده از افراد کارآمد با مدرک تحصیلی بالا برای استخدام در مراکز تحقیقاتی، فرهنگی و آموزشی، آموزشگاه کنکور هنر سیرنگ بیش از 7 سال است که اقدام به برگزاری کلاس های کنکور کارشناسی ارشد در تمامی رشته ها با بیشترین تعداد جلسات و استفاده از اساتید دانشگاهی و مشاوران تخصصی در هر رشته که همواره از ابتدای کنکور تا نوشتن پروپوزال و دریافت مدرک در کنار شما خواهند بود، می نماید.

دکتری: آموزشگاه سیرنگ مفتخر است که پس از موفقیت های قابل توجه در زمینه ی هدایت و ورود هنرجویان دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد به دانشگاه های معتبر کشور و همچنین بیش از یک دهه فعالیت در زمینه ی آموزش و فعالیت های هنری، اقدام به برگزاری دوره های پیشرفته برای کنکور دکتری در سال تحصیلی 1394-1393 می نماید. آموزشگاه کنکور هنر سیرنگ از ابتدا تا تنظیم و ارائه  پروپوزال و همچنین دریافت مدرک تحصیلی همواره در کنار شما خواهد بود.

کلاس های عملی: با توجه به حساسیت کنکور سراسری هنر و تأثیر قابل توجه نمره ی آزمون عملی مرحله ی دوم، آموزشگاه سیرنگ مفتخر است که در سال های اخیر توانسته تمامی دوره های کلاس های عملی را با تعداد جلسات بالا و با بهره مندی از بهترین اساتید و مربیان آموزشی برگزار نماید و سهم بسزایی برای قبولی و ورود هنرجویان به دانشگاه داشته باشد.

 

آموزش آزاد: آموزشگاه سیرنگ با هدف اعتلای فرهنگ و هنر و همچنین تربیت نیروهای متخصص هنری اقدام به برگزاری کلاس های آزاد هنری در زمینه های مختلف از جمله: تئاتر و سینما، نقد و تحلیل آثار هنری، فلسفه ی هنر، تاریخ هنر و ... نموده است. ظرفیت کلاس ها محدود می باشد و پس از رزرو کلاس مورد نظر با شما تماس گرفته خواهد شد.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'zip' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: