آموزشگاه سینا

نام شعبه : مطهری

استان : تهران

شهر : تهران

منطقه : 7

محله : مطهری

آدرس : خیابان مطهری،خیابان قائم مقام،مقابل تهران کلینیک،کوچه 4، پلاک 23

تلفن : 02188195526

آدرس وب سایت : www.farhangsina.com

زبان های تدریسی : انگلیسیفرانسوی

دوره های موجود : ترمینیمه فشردهفشردهفوق فشردهخصوصی

سطوح موجود : ابتداییمتوسطپیشرفتهنوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی موجود : TOEFLIELTSمکالمهTEFAQTEF

نوع دوره : مختلط

توضیحات :

 

موسسه فرهنگ سینا در سال 1382 با اخذ مجوز شماره 16278 از وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی، برای برگزرای کلاسهای آموزشی زبان فرانسه انجمن دوستی ایران و فرانسه تاسیس گردید.این موسسه با همکاری موسسه رهیافت فن آوری برگزارکننده کلاس های آموزش زبان فرانسه می باشد.

این موسسه دارای بهترین کادر استادان و مدرسین زبان فرانسه در ایران می باشد . که از این بین 5 نفر از استادید بنام دانشگاه ها و 2 نفر از اساتید فرانسوی دارای سابقه درخشان در تدریس زبان فرانسه می باشند . در پی کیفیت و استاندارد بالای کلاسهای آموزشی ، در آذرماه 1382 موسسه فرهنگ سینا توانست با اخذ مجوز رسمی اتاق بازرگانی و صنایع پاریس ، مرکز برگزاری آزمون سنجش سطح زبان فرانسه(TEF,TEFAQ ) و فرانسه اختصاصی و حرفه ای در ایران گردید . بهمین جهت در ادامه فعالیت خود قصد داریم تا با برگزاری کلاسهای آموزش فرانسه عمومی، تخصصی ، دانشگاهی و آمادگی آزمونهای TEF,TEFAQ در سطح استانداردهای موجود بین المللی ضمن هموار نمودن راه ورود علاقمندان به تحصیل در دانشگاههای فرانسه زبان ، موجبات ارتقاء زبان فرانسه و توسعه فرانکوفونی شویم . ضمنا" به داوطلبانی که در آزمون و دیپلم های تخصصی موفق شوند، گواهینامه معتبر بین المللی اتاق بازرگانی پاریس اعطا خواهد شد .

مدیربت موسسسه فرهنگ سینا جناب آقای دکتر سهراب فنوحی، ربیس محترم انجمن دوستی ایران و فرانسه می باشد که کلیه تحصیلات دانشگاهی خود را در فرانسه به اتمام رسانده اند و با فرهنگ و تمدن زبان فرانسه آشنایی و اشراف کامل دارند و در طی سالیان بسیار خدمات بسیار ارزنده ای در زمینه فرانسه زبانی انجام داده اند و هم در معرفی فرهنگ ایران در فرانسه گامهای بسیاری برداشته اند و هم در گسترش فرانسه زبانی در ایران تلاشهای فراوانی انحام داده اند. از جمله گامهای ارزنده ایشان، راه اندازی تورهای تربیت مدرس در ایران با همکاری موسسات گوناگونی همچون موسسه آرتا دانش بوده است که این کار را برای اولین بار در ایران با کمک تیم مجرب خود در موسسه فرهنگ سینا راه اندازی نموده اند.

برنامه دوره های عمومی زبان فرانسه:

zzzzzzz.jpg

 

دوره فرانسوی برای توریسم
این اطلاعیه تا تاریخ 1396/12/4 اعتبار خواهد داشت.

پنج شنبه ها: 12 الی 15 - مدت ترم: 2 ماه - شهریه : 380 هزار تومان. جهت کسب اطلاعات بیشتر برای ثبت نام با ما تماس بگیرید.

کارگاه عملی تربیت مدرس زبان فرانسوی
این اطلاعیه تا تاریخ 1396/11/14 اعتبار خواهد داشت.

زمان برگزاری: 16 الی 19 بهمن 1396 -- در دو گجروه صبح و بعد از ظهر -- با ظرفیت محدود -- تلفن های تماس: 88195526، 88195517
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.