موسسه سپنتا مهر

نام شعبه : شهران

استان : تهران

شهر : تهران

محله : شهران جنوبی

آدرس : تهران، شهران ،بین همت و نیایش، نبش خیابان شقایق، پلاک 54

تلفن : 02144308727

آدرس وب سايت : sepantamehr.com

آدرس اينستاگرام : sepanta_mehr

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

دوره های فنی حرفه ای آموزشگاه: دیپلم حسابداری دیپلم گرافیک رایانه دیپلم گردشگری ICDL مهارت های هفتگانه کامپیوتر

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه: متوسط

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه فنی حرفه ای سپنتا مهر با ارائه مدرک معتبر فنی حرفه ای. از بهترین آموزشگاه های فنی حرفه ای در محله شهران جنوبی است. جهت کسب اطلاعات کامل از دوره های آموزشی با آموزشگاه تماس بگیرید.

آموزشگاه سپنتا مهر با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در محله شهران توانسته است تعداد بسیار زیادی از علاقمندان به فراگیری مهارت هایی از قبیل حسابداری، کامپیوتر ، گرافیک و برنامه نویسی و علاقمندان به آموزش زبان انگلیسی، زبان آلمانی، زبان فرانسه، زبان ترکی استانبولی و دیگر زبان های خارجی زبان آموزان گرامی را به صورت ترمیک آموزش داده است. از مهم ترین مواردی که می توان به آن اشاره کرد گذراندن دوره های مهارت کاردانش و دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش می باشد. در این راستا بازماندگان از تحصیل و عزیزانی که به دلایل مختلف نتوانسته اند دوره متوسطه یا همان دیپلم خود را دریافت کنند می توانند به راحتی و با صرف هزینه کم و زمان کوتاه دیپلم خود را  بگیرند

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/alt/php71/usr/lib64/php/modules/mysql.so' - /opt/alt/php71/usr/lib64/php/modules/mysql.so: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: