آموزشگاه سازینه

نام شعبه : کرج

استان : البرز

شهر : کرج

محله : اراضی انصاری

آدرس : کرج ،اراضی انصاری ،حد فاصل میدان امام خمینی و میدان الفجر ،ساختمان سپهر ،طبقه2 ،واحد 4

تلفن : 02632737272 - 02632737273 - 02632737274

آدرس وب سايت : sazinemusic.com

آدرس اينستاگرام : sazinemusic

آلات موسيقي موجود : کنترباسکمانچهگیتارویولونویولاسلفژصداسازیتئوری موسیقی

نوع تدريس : خصوصینیمه خصوصیکلاسی/عمومی

توضيحات :

آموزشـــگاه مـوسیــقی ســازینه بـعنوان اولین مرکز تخصصی آموزش ســازهای زهی در استان البرز، فعالیت خود را از سال 1390 و با نگرش رشد و توسعه آموزش موسیقی آغاز نمود.  این مجموعه با همکاری صمیمانه جمعی از فارغ التحصیلان موسیقی و مدرسین مجرب و با مدیریت داخلی آقایان محمدرضا جمالی بیرامی و شاهرخ صدیقیانی پایه گذاری شده و بصورت تخصصی به آموزش سازهای زهی شامل  ویلن، ویولا، ویلنسل، کنترباس و گیتار ، همچنین آموزش تئوری موسیقی، سلفژ و آهنگسازی می پردازد.

برگزاری دوره های گروه نوازی در رده های سنی مختلف و در سطوح متفاوت  با  هدف ارتقای سطح آموزشی و ایجاد انگیزه، از عمده فعالیت های این مجموعه می باشد. از این رو مرکز تخصصی از تمامی هنرجویان و نوازندگان ویلن، ویولا و ویلنسل که علاقمند به نواختن در ارکستر زهی و اجرای کنسرت می باشند دعوت  بعمل می نماید.

سالن جهت تمرین ارکستر و کلاس های مجهز به پیانو برای برگزاری دونوازی های ویلن و پیانو و آموزش سلفژ  و آهنگسازی در نظر گرفته شده است.کتابخانه تخصصی موسیقی آموزشگاه و آرشیو موسیقی کلاسیک مرجعی جامع جهت بهره بردن هنرجویان می باشد. شایان ذکراست این مجموعه در راستای برنامه آموزشی خود با تشکیل ارکسترهای زهی و همچنین آنسامبل های مختلف(شامل دوئت های ویلن و پیانو، ویلنسل و پیانو ، کوارتت های زهی در سطوح متفاوت) به فعالیت می پردازد.

یکی از نمونه های موفق این دوره ها ارکستر زهی هیوا می باشد که  پس از گذراندن دوره گروه نوازی در سال 1392 به اجرای کنسرت رسمی در کرج  پرداخت. این ارکستر همچنان زیر نظر آموزشگاه به فعالیت خود ادامه می دهد. قابل ذکر است ارکسترهایی در گروه سنی کودکان و خردسالان و همچنین گروه سنی نوجوانان و جوانان مشغول به فعالیت هستند.

ارکستر مجلسی رسا ، ارکستر متشکل از برخی مدرسین آموزشگاه سازینه می باشد که همزمان با تأسیس آموزشگاه فعالیت خود را آغاز نموده و همواره از حمایت آموزشگاه برخوردار بوده است. این ارکستر از سال 1390 اجراهای متعددی را در تهران و کرج به روی صحنه برده است و افتخار عنوان تنها گروه برگزیده ی بخش رقابتیِ گروه نوازیِ کلاسیکِ بیست و نهمین جشنواره موسیقی فجر را دارا می باشد.

از دیگر امکانات این مرکز بخش رگلاژ و تعمیرات است، که مجهز به کارگاهی جهت رگلاژ سازهای هنرجویان بوده و با فراهم آوردن لوازم و ادوات جانبی ساز برای آنان و مطلع ساختن ایشان از اهمیت رگلاژ در نگهداری و بهبود کیفیت ساز کوشا می باشد.

لازم به ذکر است این مرکز همواره در راستای ارتقاء سطح آموزشی خود از نوازندگان و مدرسین باتجربه و اساتید دانشگاه هنر جهت  برگزاری کارگاه ها و مسترکلاسها  دعوت به عمل آورده است.

اطلاعيه اي هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.