موسسه درس آموز

نام شعبه : انقلاب

استان : تهران

شهر : تهران

محله : میدان انقلاب اسلامی

آدرس : میدان انقلاب، ابتدای خیابان کارگر جنوبی، خیابان شهید نظری

تلفن : 09356008454

آدرس وب سايت : darsamoz.com

آدرس اينستاگرام : dars_amoz

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

دروس تدريسی آموزشگاه : ریاضی تجربی انسانیرشته ریاضیتجربیانسانیهنرزبان خارجی

سطوح آموزشی تدریسی آموزشگاه : ابتداییراهنماییدبیرستانپیش دانشگاهی

توضیحات آموزشگاه :

وب‌سایت درس‌آموز بخش ارتباطی آموزشگاه علمی دانشگاه با تمامی دانش‌آموزان، دانشجویان، اولیای گرامی، دبیران و اساتید معظم از طریق اینترنت است که توسط دکتر علیرضا نورالدینی در سال 1391 در تهران تأسیس گردیده است. هدف گروه علمی درس‌آموز ارائه‌ی خدمات آموزشی با کیفیت مناسب به دانش‌آموزان و دانشجویان کشورمان ایران است تا به این طریق در ارتقای سطح علمی افراد و به تبع آن ارتقای کیفیت زندگی ایرانیان و کاهش مشکلات آموزشی فرزندان نقش مؤثر خویش را ایفا نماید.

بر این عقیده‌ و باوریم که فرزندان ایران شایسته قرار گرفتن در والاترین درجات علمی‌اند و در نتیجه‌ی آن خواهند توانست مشکلات و کمبودهای موجود در سرزمین خود را به مرور برطرف نموده و آینده‌ای بهتر برای خود و دیگران رقم بزنند. ما وام‌دار آزاد مردان و زنانی هستیم که در طول تاریخ با تمام وجود، با گذشت از جان و مال و فرزندان خود، از خاک و ناموس این سرزمین مقدس دفاع کرده‌اند. با این اندیشه‌ها در ذهن، حیطه‌ی علمی و آموزشی کشور را انتخاب نمودیم تا با یاری خدا و بر پایه‌ی دانشی که در طول سالیان فرا گرفته‌ایم، و همچنین با دعوت از مدرسین برتر کشور، انشاءالله تحولی مثبت در حیطه‌ی آموزش کشور عزیزمان ایجاد نماییم.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: