موسسه داد آفرین

نام شعبه : کارگر شمالی

استان : تهران

شهر : تهران

محله : امیر آباد

آدرس : خيابان كارگر شمالي، بالاتراز تقاطع فاطمي، كوچه شهيد اكبري، پلاك 32

تلفن : 02181054021

آدرس وب سايت : dadafarin.com

آدرس اينستاگرام : dadafarin

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

رشته های آموزشی تدریسی آموزشگاه : حقوق وکالت

سطوح کنکور تدریسی آموزشگاه : کارشناسی ارشد

نوع تدريس کلاس های کنکور آموزشگاه : خصوصینیمه خصوصیکلاسی/عمومی

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه داد آفرین یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های کنکور محله امیر آباد در شهر تهران است.

اساتید و کادر اجرایی موسسه آموزش عالي آزاد مشاهیر مهر دادآفرين به منظور خدمت‌رسانی و توسعه آموزش علم حقوق در میهن اسلامی مشغول فعالیت می‌باشد. موسسه با برگزاري دوره‌هاي آموزشي و آزمون‌هاي آزمايشي جهت ورود دانشجويان به مشاغل حقوقي و دوره‌هاي آمادگي جهت شركت در آزمون‌هاي كارشناسي ارشد حقوق و چاپ كتب علمي و آموزشي خدمات شایانی را به متقاضیان ارائه داد؛ به گونه‌ای که دادآفرین همواره به عنوان مبدع بسیاری از خدمات نوین آموزشی در میان جامعه حقوقی به اشتهار رسید و اکنون به عنوان برند برتر در حوزه آموزش حقوق در کشور شناخته می‌شود. از نکات شاخص موسسه دادآفرین می‌توان به دقت بسیار بالا در برنامه‌ریزی آموزشی در حوزه‌های مختلف آموزشی اشاره کرد به گونه‌ای که در حال حاضر موسسه برای افرادی که در حال استفاده از خدمات مستقیم هستند دارای برنامه مدون و به روز بوده، برای افرادی که از خدمات استفاده نموده و به نتیجه دلخواه رسیده‌اند نیز برنامه خاصی دیده شده و حتی برای افرادی که به نتیجه مورد نظر نرسیده‌اند نیز برنامه خدماتی دارد
سیستم آموزشی دادآفرین در سال 1393 با توسعه همه جانبه خدمات خود در کشور و با معرفی انتشارات “مشاهیردادآفرین” در حوزه چاپ و نشر کتب آموزشی و نیز راه‌اندازی فروشگاه آنلاین کتاب‌های حقوقی دادآفرین توانست خدمات شایانی به متقاضیان آزمون‌های حقوقی در کشور ارائه دهدکلینیک تخصصی مشاوره درسی و پشتیبانی آموزشی” با بکارگیری بزرگترین گروه آموزش، مشاوره و پشتیبانی در ایران، ارائه دهنده جامع‌ترین خدمات در حوزه آزمون‌های حقوقی می‌باشد، که در سالجاری به سیستم آموزشی دادآفرین اضافه گردید
دادآفرین در ادامه فعالیت‌های سال 1394 ضمن کشوری اعلام نمودن خدمات خود در طرح تلاش” ویژه دانشجویان پذیرفته نشده در آزمون وکالت گذشته، 3 مرحله آزمون آموزشی رایگان به سبک دادآفرین در سراسر کشور با عنوان طرح گام نخست وکالت سال 1394 ارائه نمود و سامانه اطلاع رسانی - آموزشی تالار حقوق دادآفرین” را نیز جهت ارتباط موثرتر متقاضیان، معرفی نموده است.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.