موسسه خوارزمی

نام شعبه : میرداماد

استان : تهران

شهر : تهران

محله : میرداماد

آدرس : تهران - خیابان شریعتی، ابتدای خیابان میرداماد، خیابان رودبار شرقی [جنب مرکزخرید میرداماد]، مابین خیابان فلسفی و مینا، پلاک ۵۷ ساختمان خوارزمی

تلفن : 02122220337

آدرس وب سايت : mokha.ir

آدرس اينستاگرام : kharazmi_official

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

رشته های آموزشی تدریسی آموزشگاه : ریاضی تجربی انسانی

سطوح کنکور تدریسی آموزشگاه : کاردانیکارشناسی

نوع تدريس کلاس های کنکور آموزشگاه : خصوصینیمه خصوصیکلاسی/عمومی

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه خوارزمی یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های کنکور محله میرداماد در شهر تهران است.

مبتکر، کهن و پر افتخار، سه عبارتی است که شاید بتواند توصیف کننده بخشی از عملکرد مجتمع آموزشی باشد که ریشه در گذشته ای نسبتا دور داشته و نگاهی متفاوت، دقیق و عقاب گونه به آینده دارد. مجتمع آموزشی خوارزمی با ۲۳ سال سابقه درخشان و ده ها رتبه ی برتر در حال حاضر به عنوان کاملترین و جامع ترین مرکز آموزشی کشور در تمام مقاطع تحصیلی ( از پیش دبستانی تا دکتری )، تحت هدایت دپارتمانهای تخصصی با حضور برترین اساتید کشور، به صورت کاملا علمی و تخصصی، خدمات نوین آموزشی ارائه کرده و هر ساله با ارائه طرحهای برتر، اقدام به پرکردن خلاء های موجود در سیستم آموزشی رایج کشور می‌نماید. در کنار آموزش، هدایت تحصیلی علمی و صحیح داوطلبان در تمامی مراحل تحصیلی، از اهداف اصلی این مجتمع آموزشی می‌باشد.

طرحهای نوین آموزشی خوارزمی پس از آسیب شناسی و بررسی دقیق نقاط ضعف سیستم های موجود از یک طرف و نیاز داوطلبان ( بویژه داوطلبانی که به دلایل مختلف نمی‌توانند از امکانات آموزشی مناسب استفاده کنند ) از طرف دیگر، طراحی و تدوین گردیده است.

مرکز مشاوره و مطالعات تحصیلی خوارزمی با شماره ثبت ۱۰۴۷۵ نامی آشنا برای پدران و مادران، از دیرباز در زمینه آموزشی کشور فعالیت خود را با دبیرستان خوارزمی آغاز نمود و در تابستان ۱۳۷۵ با حضور فعال در بین ۲۱۸ شعبه حضوری در سطح کشور، رسالت خدمات رسانی آموزشی در خدمت عموم داوطلبان از مقطع پیش دبستان تا پیش دانشگاهی را ارائه نمود و در سال ۱۳۹۱ پس از بررسی تجارب و نتایج به دست آمده و موفقیت چشمگیر در این مقاطع اقدام به راه اندازی واحد تحصیلات تکمیلی خوارزمی در شاخه های:

کنکور ارشد و دکتری

آموزش مهارتی ویژه دانشجویان و سازمانها

خدمات پژوهشی شامل: الف) مشاوره در نگارش مقاله و پایان نامه ب) چاپ کتاب ج) مدرک زبان د) اعزام دانشجویان به دانشگاه های معتبر خارج از کشور ه) اجرا و آموزش امور پژوهشی، تحقیقی ویژه دانشجویان و سازمان ها

برگزاری دوره های تخصصی و ارائه مدارک معتبر از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه های معتبر خارج از کشور نموده است. در سال ۱۳۹۴ دو دانشگاه جامع علمی کاربردی و غیرانتفاعی به جمع هولدینگ آموزشی خوارزمی پیوستند.

الگوی S.T.I.G دارای چهار گام اصلی بوده که شامل موارد زیر می‌باشد:

مرکز مشاوره و مطالعات تحصیلی خوارزمی از سیستم Special Training Individual Goal که به اختصار S.T.I.G نامیده می‌شود، بهره گرفته که به بررسی اهداف، وضعیت دانش‌آموخته و جبران نقاط ضعف و پرورش نقاط قوت می‌پردازد. در این الگو چهار گام اصلی مورد بررسی و اجرا قرار گرفته که شامل موارد زیر می‌باشد:

گام اول: تشخیص هدف اصلی به تفکیک و بیان ریز موارد

برای مثال: می‌خواهم دانشگاه [سراسری]، رشته [پزشکی]، در شهر [تهران] قبول شوم.

گام دوم: بررسی وضعیت فعلی داوطلب

این امر با تکمیل فرم خودارزیابی و یا نتایج حاصله از شرکت در آزمون تعیین سطح با در نظر گرفتن سطح تسلط دانش‌آموخته در هر درس میسر می‌شود.

گام سوم: فاصله‌یابی و بررسی نهایی با وضعیت فعلی

در این گام نظر بر این است که بر اساس نتایج خودارزیابی و تعیین سطح، فاصله‌یابی مبتنی بر تابع هدف ارزیابی و بررسی گردد. برای مثال میزان تسلط در یک درس با توجه به تابع هدف انتخابی، ۳۷% برآورد شده و میزان تسلط و تعیین سطح ۲۲% به‌دست آمده است بنابراین برنامه‌ریزی فردی بر اساس ۱۵% رشد خواهد بود.

گام نهایی: تدوین برنامه‌ریزی و دوره‌های فردی

تمامی خدمات ارائه شده به دانش‌آموخته بر پایه افزایش میزان فاصله [همان ۱۵% نمونه] برنامه‌ریزی می‌شود که در این بخش خدمات آموزشی فردی نام‌گذاری می‌گردد و برای اولین‌بار در ایرا توسط مرکز مشاوره و مطالعات تحصیلی خوارزمی با مدیریت جناب آقای مهندس پژمان به عنوان طراح و پایه‌گذار این سیستم آموزشی اجرا می‌گردد.

 

بنیان‌گذار و مؤسس مجموعه فرهنگی و آموزشی خوارزمی آقای مهندس پژمان عباد با هدف ارتقاء سطح آموزشی و تحصیلی دانش‌پذیران سراسر کشور در سال ۷۸ اقدام به ثبت و راه‌اندازی این مؤسسه تحت نام خوارزمی فرزانه نمودند.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

نظرات :

هانیه درزی نیا - 1399/6/8

صاحب آموزشگاه و یا مدرسه اید و به سیستم آموزش مجازی نیاز دارید؟ ال ام اس شرکت ترِز کلید حل مشکل شما :) جهت کسب اطلاعات بیشتر

هانیه درزی نیا - 1399/6/8

صاحب آموزشگاه و یا مدرسه اید و به سیستم آموزش مجازی نیاز دارید؟ ال ام اس شرکت ترِز کلید حل مشکل شما :) جهت کسب اطلاعات بیشتر

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.