آموزشگاه خبرگان

نام شعبه : فاطمی

استان : تهران

شهر : تهران

منطقه : 6

محله : فاطمی

آدرس : خیابان فاطمی،روبروی درب اصلی وزارت کشور،پلاک 44،طبقه دوم

تلفن : 02188989384

آدرس وب سایت : www.khobregansi.com

رشته های موجود : ریاضیتجربی

سطوح کنکور : کارشناسی

نوع تدریس : خصوصیکلاسی/عمومی

توضیحات :

موسسه علمی خبرگان با مدیریت مهندس علی رحیمی از سال 1381 فعالیت خود را در زمینه آموزش با هدف ایجاد بستر مناسب برای پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان آغاز کرده است. حاصل تلاش چندین ساله موسسه، خیل عظیمی از دانش‌آموزان است که از آزمون‌های مهم علمی سربلند بیرون آمده و در مسیر زندگی علمی‌شان، فاتح قله‌های موفقیت بوده‌اند. اکنون نیز بر‌آنیم تا با توکل بر حضرت حق همچون گذشته با انگیزه بسیار، همراه دانش‌آموزان شویم  و در حد بضاعت و با تمام توان در راه رسیدن به آنچه شایسته آنند، یاری‌شان کنیم. مرکزهمایش های خبرگان به عنوان یک زیرمجموعه آموزشی ازموسسه علمی خبرگان در سال 1389 فعالیت خود را درزمینه برگزاری همایشهای درسی و مشاوره ای آغاز کرد . در طول این چند سال وتجربه برگزاری همایش های مختلف مراکز آموزشی و شعبات وابسته به موسسه علمی خبرگان و سایر مجموعه های آموزشی از سال 1391 اقدام به برگزاری همایش های یک و دوروزه ویژه یک ماه آخرکنکورسراسری در سطح تهران و حومه نموده است.امید است با بکارگیری تجربه های اساتید و مشاورین برتر در سطح کشور در زمینه کنکور کمکی برای ارتقای سطح تحصیلی دانش آموزان و داوطلبین کنکور در کوتاه ترین زمان ممکن باشد.

دوره های ویژه آمادگی کنکور
این اطلاعیه تا تاریخ 1396/12/1 اعتبار خواهد داشت.

در حال حاضر چه بخواهیم و چه نخواهیم کنکور یکی از مهمترین مواردی است که در روند تحصیلی دانش آموزان حضور دارد. اهمیت این مطلب تا بدانجاست که در اکثریت دانش آموزان، این مرحله از روند تحصیلی بصورت یک “مسئله” در آمده و بخش زیادی از زمان و ذهن و فعالیت دانش آموزان را از سالهای ابتدایی دبیرستان به خود معطوف می کند. چندین سال است که با توجه به توانمندی های موجود در مجموعه مؤسسه علمی خبرگان و همچنین درخواست مکرر دانش آموزان و اولیاء آنها اقدام به ارائه آموزش های خاص آزمون کنکور نموده ایم. این کلاس ها در حال حاضر صرفاً برای رشته های “ریاضی و فیزیک” و “علوم تجربی” برگزار می شوند. در این کلاس ها بهترین و مجرب ترین اساتید کنکور در سطح کشور حضور دارند. شرط استفاده از این کلاسها داشتن معدل دیپلم بالای 81 و همچنین قبولی در آزمون ورودی مؤسسه می باشد.

دوره های ویژه آمادگی آزمون های المپیاد کشوری (مقطع
این اطلاعیه تا تاریخ 1396/12/10 اعتبار خواهد داشت.

آزمون های المپیاد کشوری با توجه به مزایایی که برای قبولی های این آزمون ها دارند از اهمیت ویژه ای در میان دانش آموزان برتر برخوردارند. از مزیت های داخلی این آزمون حذف کنکور برای قبولی ها، اجازه تحصیل در دو رشته دانشگاهی بصورت همزمان و همچنین معافیت های سربازی برای پسران می توان اشاره کرد. در بعد خارجی نیز بیش از 90 درصد از قبولی های این آزمون معتبر هم اکنون در بهترین و معروف ترین دانشگاه های جهان با دریافت مبالغ کلان به عنوان کمک هزینه تحصیلی و یا بورس تحصیلی مشغول ادامه تحصیل و هم چنین تدریس می باشند. اهمیت آموزش به این دسته از دانش آموزان نخبه ما را بر آن داشت تا با استفاده از مدال آوران این المپیادها اقدام به برگزاری کلاس های ویژه آماده سازی برای این آزمون ها بنماییم. شرکت در این دوره ها فقط به شرط قبولی در آزمون ورودی میسر بوده و در آن بالاترین سطح آموزشی توسط افتخار آفرینان و مدال داران المپیادهای جهانی و کشوری ارائه می گردد.
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.