موسسه خبرگان

نام شعبه : فاطمی

استان : تهران

شهر : تهران

محله : فاطمی

آدرس : خیابان فاطمی،روبروی درب اصلی وزارت کشور،پلاک 44،طبقه دوم

تلفن : 02188989384

آدرس وب سايت : khobregansi.com

آدرس اينستاگرام : khobregansi_com

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

رشته های آموزشی تدریسی آموزشگاه : ریاضیتجربی

سطوح کنکور تدریسی آموزشگاه : کارشناسی

نوع تدريس کلاس های کنکور آموزشگاه : خصوصیکلاسی/عمومی

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه خبرگان یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های کنکور محله فاطمی در شهر تهران است.

موسسه علمی خبرگان با مدیریت مهندس علی رحیمی از سال 1381 فعالیت خود را در زمینه آموزش با هدف ایجاد بستر مناسب برای پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان آغاز کرده است. حاصل تلاش چندین ساله موسسه، خیل عظیمی از دانش‌آموزان است که از آزمون‌های مهم علمی سربلند بیرون آمده و در مسیر زندگی علمی‌شان، فاتح قله‌های موفقیت بوده‌اند. اکنون نیز بر‌آنیم تا با توکل بر حضرت حق همچون گذشته با انگیزه بسیار، همراه دانش‌آموزان شویم  و در حد بضاعت و با تمام توان در راه رسیدن به آنچه شایسته آنند، یاری‌شان کنیم. مرکزهمایش های خبرگان به عنوان یک زیرمجموعه آموزشی ازموسسه علمی خبرگان در سال 1389 فعالیت خود را درزمینه برگزاری همایشهای درسی و مشاوره ای آغاز کرد . در طول این چند سال وتجربه برگزاری همایش های مختلف مراکز آموزشی و شعبات وابسته به موسسه علمی خبرگان و سایر مجموعه های آموزشی از سال 1391 اقدام به برگزاری همایش های یک و دوروزه ویژه یک ماه آخرکنکورسراسری در سطح تهران و حومه نموده است.امید است با بکارگیری تجربه های اساتید و مشاورین برتر در سطح کشور در زمینه کنکور کمکی برای ارتقای سطح تحصیلی دانش آموزان و داوطلبین کنکور در کوتاه ترین زمان ممکن باشد.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.