موسسه حس خوب زندگی

نام شعبه : بیهقی

استان : تهران

شهر : تهران

محله : آرژانتین

آدرس : میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، نبش خیابان دهم غربی، پلاک 8

تلفن : 02188507080 - 02188520644

آدرس وب سايت : zendegicomplex.com

آدرس اينستاگرام : zendegicomplex

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

رشته های ورزشی آموزشگاه : شنابدنسازییوگاایروبیکTRXپیلاتس

نوع تدريس دوره های آموزشی آموزشگاه : خصوصینیمه خصوصی;کلاسی/عمومی

توضیحات آموزشگاه :

باشگاه ورزشی حس خوب زندگی یکی از بهترین مراکز ورزشی تفریحی و تناسب اندام آرژانتین در محله تهران در شهر است. ورزشکاران و علاقه مندان به حفظ تناسب اندام و سلامتی جهت اطلاع از انواع رشته های ورزشی از طریق اطلاعات درج شده در سایت زونکن با مجموعه تماس بگیرید.

پس از پشت سر گذاشتن سالها مطالعه مستمر و بهره گیری از دانش متخصصین و مشاورین عالیرتبه، مجموعه اسپا و تندرستی "حس خوب زندگی" در قلب بزرگترین منطقه اداری و تجاری شهر تهران در سال 1391 به بهره برداری رسید و نسل جديدی از خدمات لوکس ورزشی و تندرستی را در اختیار علاقمندان قرار داده است. ارائه خدمات حرفه ای توسط پرسنل کارآزموده و خوش برخورد، سبب شده تا این مجموعه پیشرو میزبان افراد برجسته و سختگیری باشد که نه تنها حس خوب زندگی را محلی برای تندرستی و آرامش خود انتخاب نمایند، بلکه با حضور در کنار دیگر اعضاء فرصتهای جدیدی برای برقراری ارتباطات دوستانه و سازنده بدست آورند.

در "حس خوب زندگی"، احساسی متفاوت از سلامت و نشاط را تجربه خواهید کرد. معماری منحصر بفرد با حفظ ارتباط معنادار با عناصر طبيعی، ترکيب موزون رنگ، نورپردازی و موسيقی هوایی با کیفیت هوای کوهستان، آب بسيار پاک و بهداشتی، و مهم تر از همه ارائه خدمات لوکس، رضایتمندی شما را فراتر از انتظاراتتان فراهم خواهد نمود.

شما در حس خوب زندگی علاوه بر قرار گرفتن در کانون توجه پزشکان، مربیان و پرسنل مجموعه، از برنامه های ورزشی اختصاصی و امکانات متنوع و خدمات منحصر بفردی که در فضایی به وسعت 3500 متر مربع برای شما در نظر گرفته شده است استفاده خواهید نمود. مطمئن هستیم بعنوان یک ایرانی افتخار خواهید کرد از مجموعه ای استفاده می نمایید که یکی از مراکز برتر اسپا و ورزش در جهان و همچنین کاندیدای دریافت جایزه بین المللی کیفیت ارزیابی و معرفی گردیده است.

ما مشتاقانه پذیرای شما عزیزان در خانواده حس خوب زندگی هستیم.

مأموریت، چشم انداز و ارزش ها

بيانيه مأموريت

خلق تجربیاتی تازه و خاطراتی خوب

چشم انداز

توسعه مراکز لوکس و مدرن مرتبط با سلامت روحی و جسمی مردم در سطح داخل و خارج از کشور

ارزش ها

احترام به مشتری، خواسته ها، منافع و تجربیات وی

کيفيت انديشی و بهبود و مستمر خدمات ارائه شده

فرهنگ سازی

اطلاع رسانی واقعی به مشتريان

توجه و احترام به حفظ محيط زيست

ايجاد حس اعتماد متقابل بين اعضاء و پرسنل

رشد حرفه ای و شخصيتی و توانمند سازی نیروی انسانی

احترام به شخصيت والای انسانی و توسعه مشارکت کارکنان در امور مختلف

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: