موسسه تهران

نام شعبه : آجودانیه

استان : تهران

شهر : تهران

محله : اقدسیه

آدرس : آجودانیه، خیابان 17ام غربی

تلفن : 02122838956

آدرس وب سايت : tgclub.ir

آدرس اينستاگرام : tehrangym

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

رشته های ورزشی آموزشگاه : شنابدنسازی

نوع تدريس دوره های آموزشی آموزشگاه : خصوصینیمه خصوصی;کلاسی/عمومی

توضیحات آموزشگاه :

باشگاه ورزشی تهران یکی از بهترین مراکز ورزشی تفریحی و تناسب اندام اقدسیه در محله تهران در شهر است. ورزشکاران و علاقه مندان به حفظ تناسب اندام و سلامتی جهت اطلاع از انواع رشته های ورزشی از طریق اطلاعات درج شده در سایت زونکن با مجموعه تماس بگیرید.

مجموعه تندرستی تهران شامل استخر،جکوزی ،سونای خشک ،سونای بخار،دوش آب سرد، کافی شاپ، سالن spa،Tanning،سالن بدنسازی،سالن kinesis ،دستگاههای انعطاف پذیری میباشد ،سالن بدنسازی در بالاترین طبقه مجموعه واقع شده است، دارای نور طبیعی و منظره بسیار زیبا میباشد. مجهز به سیستم wellness ،دستگاههای کامپیوتری،cardio و دستگاههای پیشرفته بدنسازی که هر دستگاه نیز دارای screen tv میباشد.

اتاق لاکرها در این مجموعه مجهز به سیستم امنیتی بالا است.

بعد از یک روز کاری سخت کلاب تهران جیم منتظر شماست؛ ماساژ از راه های مختلفی چون افزایش جریان خون در درمان کشیدگی، خشکی و گرفتگی عضلات نقش بسزایی دارد.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.