آموزشگاه بیات

نام شعبه : خیابان پیروزی

استان : تهران

شهر : تهران

محله : خیابان پیروزی

آدرس : خیابان پیروزی، روبروی مترو نبرد، جنب کافی شاپ دیدار، پلاک ٤٣١

تلفن : 02133319670 - 02133319194 - 02133319508

آدرس وب سايت : Bayatacademy.ir

آدرس اينستاگرام : bayatacademy

آلات موسيقی تدریسی آموزشگاه : بربط (عود یا رود)تارتنبوردوتارسه‌تارسنتورکمانچهگیتارقانونویولونویولن‌سلترومپتسازدهنیفلوتنیهورندفدایره(در زبان ترکی به آن گاوال هم می گویند)تنبک(ضرب)طبلتومبادهلتمپوکاخونپیانوهارمونیونترمینسینتی سایزرکیبوردگیتار الکتریکگیتار بیسسه تار الکتریکسلفژصداسازیتئوری موسیقیگروه نوازیموسیقی کودکآواز سنتیآواز پاپآواز کلاسیک

نوع تدريس سازهای موسیقی آموزشگاه : خصوصینیمه خصوصیکلاسی/عمومی

توضیحات آموزشگاه :

آکادمی موسیقی بیات که با نام قدیمی ((موسیقی نیریز)) نیز شناخته شده است، با هدف ترویج و گسترش هنر والای موسیقی و با شعار ((موسیقی برای همه)) با تاکید بر امکان فراگیری موسیقی برای همه اقشار جامعه از تابستان ٩٠ فعالیت خود را خود را در شهر تهران آغاز نمود.

استفاده از اساتید و پرسنل مجرب، فضای آموزشی مناسب، برگزاری منظم کلاس ها ، برگزاری سالیانه کنسرت های بزرگ هنرجویی در بهترین سالن های کنسرت شهر تهران، برگزاری مستمر کنسرت های تخصصی هنرجویی در آمفی تئاتر آکادمی، برگزاری کارگاه های تخصصی با اساتید بزرگ کشوری و توسعه فضای آموزشگاهی با توجه به افزایش استقبال روزافزون هنردوستان از دیگر سیاست های این آکادمی می ­باشد.

در سال های اخیر آکادمی علاوه بر امکان فراگیری سازهای عمومی، توجه ویژه ­ای به آموزش سازهای خاص و امکان دسترسی هنردوستان به فراگیری این سازها نموده است. در همین راستا کلاس های ویولنسل، فلوت کلیددار، هارمونیکا (سازدهنی)، تنبور، گیتار الکتریک، داربوکا، کوزه، پرکاشن، کاخن، بندیر و ملودیکا و همچنین کلاس های آمادگی کنکور (کارشناسی و کارشناسی ارشد) در سال های گذشته شکل گرفت تا علاقمندان این سازها نیز بتوانند از خدمات آکادمی استفاده نمایند.

فضای آموزشی

آکادمی موسیقی بیات دارای ٨ کلاس در دو طبقه، دارای نور مناسب و سیستم تهویه اختصاصی برای هر کلاس جهت برگزاری کلاس های خصوصی، گروهی، تمرینی و اجراهای پژوهشی است. آمفی تئاتر آکادمی با ظرفیت ٦٠ نفر مجهز به سیستم صدابرداری حرفه ای و ویدئو پروژکتور جهت برگزاری کنسرت های تخصصی هنرجویی و برگزاری کلاس های گروه نوازی و تمرینات گروه ­های حرفه ­ای قابل استفاده است. آکادمی مجهز به سامانه اتوماتیک حضور و غیاب و همچنین اعلام وضعیت هنرجویان از طریق سامانه پیامکی می باشد.

موقعیت آکادمی نیز به لحاظ دسترسی به وسایل نقلیه عمومی از جمله نزدیکی به مترو نبرد و ایستگاه­های اتوبوس و تاکسی و همچنین عدم قرارگیری در منطقه زوج و فرد و طرح ترافیک  دارای دسترسی عالی در  شهر تهران می ­باشد.

دوره های آموزشی

در حال حاضر آموزش سازهای ذیل در آکادمی انجام می­ پذیرد:

آواز اصیل ایرانی(سنتی)، آواز پاپ، تار، سه ­تار، تنبور، دف، تمبک، پرکاشن، ضرب زورخانه، کاخن، داربوکا، کوزه، بندیر، پیانو، هارمونیکا (سازدهنی)، ملودیکا، فلوت کلیددار، نی، ویولن، ویلنسل، کمانچه، گیتار سبک کلاسیک، گیتار سبک پاپ، گیتار سبک فلامنکو، گیتار الکتریک، موسیقی کودک (اُرف)، عود، سنتور، کیبرد (اُرگ)، سلفژ، تئوری موسیقی، هارمونی، کنترپوآن، ارکستراسیون، آموزش نرم افزار­های موسیقی، کلاس های آمادگی کنکور (کارشناسی و کارشناسی ارشد)

کنسرت های هنرجویی، پژوهشی و تحقیقی

آکادمی تاکنون با برگزاری چهار دوره کنسرت بزرگ هنرجویی در بهترین سالن های شهر تهران و برگزاری کنسرت متعدد هنرجویی تخصصی در آمفی تئاتر آکادمی، بستر لازم جهت افزایش توانمندی نوازندگی هنرجویان و همچنین امکان غلبه بر استرس حین اجرا را برای هنرجویان فراهم نموده و با برگزاری ده­ ها دوره پژوهشی و تحقیقی توسط اساتید بزرگ کشور موجبات افزایش سواد موسیقایی علاقمندان را فراهم نموده است.

مشاوره

به منظور آشنایی بیشتر هنردوستان با سازها و انتخاب دقیق ساز، بنا به روحیات و علایق هر شخص و جلوگیری از اتلاف زمان و منابعمالی ناشی از عدم انتخاب صحیح ساز، امکان مشاوره حضوری برای کلیه سازها فراهم گردیده است. لذا به منظور جلوگیری از تضییع منابعمالی و علی الخصوص اتلاف زمان و کاهش انگیزه ناشی از عدم انتخاب صحیح ساز منطبق با روحیات درونی هر شخص، توصیه می­گردد هنردوستان حتما از خدمات مشاوره بهره ­مند گردند.

لازم به ذکر است خدمات مشاوره رایگان بوده و با توجه به لزوم برنامه ریزی وقت مشاوره، می بایست هماهنگی قبلی با آکادمی انجام پذیرد.

اساتید همکار

آکادمی با بهره گیری از اساتید مجرب و اساتید دانشگاه های عالی موسیقی و نوازندگان طراز اول تلاش نموده است تا همواره مجموعه ای از بهترین ها را در کادر آموزشی خود داشته باشد.

مدیر آکادمی

مدیریت این مرکز بر عهده امین بیات، آهنگساز و نوازنده تار و سه تار می­ باشد.

وی دانش آموخته کارشناسی ارشد نوازندگی ساز ایرانی از دانشگاه هنر تهران بوده و نزدیک به دو دهه سابقه تدریس در آموزشگاه­های درجه یک شهر تهران و مراکز آموزش عالی را دارد.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.