موسسه برق

نام شعبه : میدان شهدا

استان : تهران

شهر : تهران

محله : میدان شهدا

آدرس : میدان شهدا،داخل مجموعه شرکت برق منطقه ای تهران

تلفن : 02133252627

آدرس وب سايت : barghsport.com

آدرس اينستاگرام : bargh_sport

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

رشته های ورزشی آموزشگاه : فوتبالفوتسالشنااسکیتTRX

نوع تدريس دوره های آموزشی آموزشگاه : خصوصینیمه خصوصی;کلاسی/عمومی

توضیحات آموزشگاه :

باشگاه ورزشی برق یکی از بهترین مراکز ورزشی تفریحی و تناسب اندام میدان شهدا در محله تهران در شهر است. ورزشکاران و علاقه مندان به حفظ تناسب اندام و سلامتی جهت اطلاع از انواع رشته های ورزشی از طریق اطلاعات درج شده در سایت زونکن با مجموعه تماس بگیرید.

مؤسسه فرهنگی ورزشی برق تهران با سابقه ای بیش از چهل سال در عرصه ورزش کشور و در راستاي اجرا وتحقق اهداف وسياستهاي برق تهران درخصوص نهادينه نمودن امر ورزش به عنوان يكي از شاخص هاي مؤثر در افزايـش بهره وري نيروهاي انساني وهمچنين اشاعه وتوسعه ورزش به عنوان يك هنجاراجتماعي  اقدام به برنامه ريزي  مدون وانجام فعاليت هاي مؤثر از طريـــق پذيرش علاقمندان در كليه رشته هاي ورزشي ،  بكارگيري مجرب ترين مربيان استان تهران در هر رشته ، استعداديابي فرزندان علاقمند ومستعد دررشته هاي گوناگون ، برگزاري جشنواره و مسابقات ورزشي همگاني و نموده است.

این مؤسسه شامل مجموعه کاملی از اماکن ورزشی و تفریحی می باشد که امکان برگزاری کلاس های آموزشی و تمرینی و انجام مسابقات در رشته های ورزشی  ذیل و گروه های سنی مختلف زیر نظر مجربترین مربیان کشور را میسر ساخته است.

    فوتبال

    بدمینتون

    فوتسال

    شنا

    تیراندازی بادی و جنگی

    والیبال

    بسکتبال

    هندبال

    شطرنج

    ورزش های رزمی

    تنیس روی میز

    آمادگی جسمانی و ایروبیک

    تیر و کمان

 

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.