موسسه بای لاین مشکی

نام شعبه : میرداماد

استان : تهران

شهر : تهران

محله : میرداماد

آدرس : میرداماد ،میدان محسنی ،خیابان بهروز ،ساختمان پاسارگاد ،پلاک 13

تلفن : 02122908185 - 02122908186

آدرس وب سايت : iranbailine.com

آدرس اينستاگرام :

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

رشته های ورزشی آموزشگاه : بدنسازی

نوع تدريس دوره های آموزشی آموزشگاه : خصوصینیمه خصوصیکلاسی/عمومی

توضیحات آموزشگاه :

باشگاه ورزشی بای لاین مشکی یکی از بهترین مراکز ورزشی تفریحی و تناسب اندام میرداماد در محله تهران در شهر است. ورزشکاران و علاقه مندان به حفظ تناسب اندام و سلامتی جهت اطلاع از انواع رشته های ورزشی از طریق اطلاعات درج شده در سایت زونکن با مجموعه تماس بگیرید.

30 سال سابقه درخشان بای لاین در اروژا و آمریکا حاصل رضایت مشتریانی است که با کمک خدمات بای لاین به اهداف  زیبایی خود دست یافته اند.بای لاین برای خانمهایی که مایلند بدون توجه به سنشان به اندامی زیبا دست یابند ایده آل است.

امروزه بیش از صدها سالن زیبایی و تناسب اندام بای لاین در کشورهای آمریکا اسپانیا کانادا کویت روسیه  و چند کشور از اروپای شرقی فعال می باشند.

اکنون بای لاین در خدمت ایرانیان

تمام خانم ها می دانند که با رفتن به سالن آرایش می توانند تغییراتی در زیبایی خود به وجود آورید. زنان پر مشغله امروز و آینده زیبایی اندام خود را در بای لاین به دست خواهند آورد .

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: