آموزشگاه این یمین

نام شعبه : فاطمی

استان : تهران

شهر : تهران

منطقه : 6

محله : فاطمی

آدرس : میدان فاطمی (جهاد) - خیابان جویبار - کوچه میر هادی شرقی -پلاک 22- موسسه آموزش عالی آزاد ابن یمین

تلفن : 02188901622

آدرس وب سایت : www.ebneyamin.com

رشته های موجود : روانشاسی علوم تربیتیروانشناسیعلوم تربیتی

سطوح کنکور : کارشناسیکارشناسی ارشددکتری

نوع تدریس : خصوصینیمه خصوصیکلاسی/عمومی

توضیحات :

موسسه آموزش عالی آزاد ابن یمین تخصصی ترین موسسه روانشناسی و علوم تربیتی در میان موسسات می باشد که با بهره گیری از مجرب ترین اساتید در خصوص اجرای دوره های آمادگی کنکور مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های مجموعه روانشناسی (روانشناسی بالینی، روانشناسی عمومی ، روانشناسی سلامت) ،مجموعه مشاوره (در گرایش های ، مشاوره خانواده ،مشاوره شغلی ،مشاوره مدرسه و مشاوره گرایش توانبخشی) ، مجموعه روانشناسی تربیتی ، مجموعه روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی ، علوم تربیتی در گرایش های مدیریت آموزشی، آموزش و پرورش ، مدیریت برنامه ریزی ، برنامه ریزی تحصیلی و ... خدمات آموزشی تخصصی خود را ارائه میدهد.

این موسسه در راستای نیاز های داوطلبان، خدماتی شایسته و درخور دانشپذیران جهت کاهش اضطراب ناشی از کنکور و بالابردن اعتماد به نفس و ارتقای سطح علمی داوطلبان و نیز آمادگی کامل آنان برای کنکور کارشناسی ارشد و دکتری روانشناسی ، مشاوره و علوم تربیتی فراهم نموده است. مفتخریم که بیش از 8سال سابقه بالاترین آمار قبولی و رتبه های تک رقمی در این رشته ها را از آن خود کرده ایم.

مزیت های ثبت نام در موسسه آموزش عالی آزاد ابن یمین :

-مشاوره تخصصی رایگان توسط مشاورین (رتبه های برتر) و اساتید مجرب

جهت برنامه ریزی در کنکور، مشاوره و استفاده از تجربیات افراد موفق در این زمینه امری مهم و کاربردی است

- کلاس های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری

شامل کلاس های درس (سر فصل های منابع به روز معرفی شده کنکور) - کلاس های نکته و تست و کارگاه های فشرده ویژه

- همایش های رایگان هدایت تحصیلی

موسسه ابن یمین هر ساله قبل از شروع کلاسها به منظور ارتقاء سطح آگاهی متقاضیان در رابطه با کنکور، با حضور اساتید دپارتمان همایش هایی برگزار میکند.

-برگزاری آزمون های آزمایشی شبیه سازی کنکور

آزمون های چند مرحله ای در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره

- کارگاه های آموزشی

- بسته های آموزشی ( ارسال به شهرستان ها)

به دلیل شرایط نامطلوب و یا عدم توانایی حضور داوطلبین در کلاس ، با ارائۀ جزوات آموزشی این گروه از داوطلبان را نیز پشتیبانی میکنیم.  برای پیشبرد این اهداف با دعوت از کادر تخصصی مجرب به نشر مجموعه ای تخصصی اقدام نموده ایم که شامل شرح درس و نکات تستی می باشد.

- رفع اشکال و حل دفترچه سوالات کنکور

- برگزاری کلاسهای نحوه نگارش مقاله

- برگزاری کلاس های نکته و تست انحصاری ( فقط با نکات کلیدی)

با توجه به تستی بودن سوالات کنکور، داوطلبان باید بعد از مرحلۀ یادگیری، برنامه ریزی لازم در خصوص تمرین و تست زنی را نیز آموزش ببینند تا با مهارت در این مرحله و سنجش خود، به این امر مهم دست پیدا کنند.

-همکاری با داوطلبان رتبه های برتر موسسه آموزش عالی آزاد ابن یمین

کلاس های نکته و تست کنکور ارشد روانشناسی
این اطلاعیه تا تاریخ 1396/11/27 اعتبار خواهد داشت.

دانشجويان محترم بايد به اين مسئله آگاه باشند كه بزرگترين آيتمي كه پس از مطالعه منابع كنكور کارشناسی ارشد روانشناسی و یا دکتری روانشناسی، مشاوره و علوم تربیتی باعث قبولي در آزمون مي شود، حل تست مي باشد. زيرا دانشجويان تا زماني كه نتوانند جايگاه مطالبي كه مطالعه كرده اند را در دل تست پيدا كنند، در كنكور موفق نخواهند شد. البته بايد تستها به صورت موضوعي طبقه بندي شوند تا دانشجويان با كليه سوالاتي كه مي توانند طراحان كنكور از هر مبحث طرح كنند آشنا شوند و نيز با نكات كليدي سوالات آشنا شوند (به عبارتي با خط فكري و ديدگاه طراحان آشنا شوند) تا بتوانند با آرامش خاطر سر جلسه كنكور حاضر شده وبا سرعت عمل و دقت بيشتر نسبت به رقيبان گزينهاي صحيح را انتخاب نمايند ويژگيهاي بارز و خاص كلاسهای نكته و تست موسسه ابن یمین ویژگی1) طبقه بندی موضوعی (مبحث به مبحث) سوالات دانشگاه سراسری وآزاد مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری سال 71 الی95 ویژگی2) استاد مربوطه پس از توضیح هر مبحث شروع به تست زدن سوالات آن مبحث می نماید ویژگی3) استاد مربوطه نکات کلیدی هر سوال ودر نهایت هر مبحث را در اختیار دانشجویان قرار می دهد ویژگی4) استاد مربوطه جایگاه مطالب مطالعه شده را در دل تست به دانشجویان نشان خواهد داد ویژگی5) استاد مربوطه نحوه صحیح خواندن سوالات و تشخیص نکات کلیدی را برای انتخاب درست گزینه صحیح نشان خواهد داد ویژگی6) افرایش سرعت عمل دانشجویان را در زدن تست تقویت می نماید ویژگی7) حضور در کلاسهای نکته وتست استرس دانشجویان رادرجلسه امتحان کاهش می دهد ویژگی8) به علت نزدیک بودن زمان کلاسهای نکته وتست به آزمون کارشناسی ارشد و یا دکتری، تستهای کار شده در ذهن دانشجویان باقی می ماند که در موفقیت دانشجویان سهم بسزایی دارد ویژگی9) تجربه ثابت کرده است که هر سال چه در کنکور دانشگاه سراسری وچه در کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی ارشد و دکتری چندین سوال تکراری از تستهای سالهای قبل لحاظ می شود که دانشجویان باهوش روان شناسی و مشاوره با حضور در کلاسهای نکته وتست دروس گرایش های مختلف در روان شناسی و مشاوره می توانند براحتی از عهده حل آنها برآیند ویژگی10) حضور درکلاسهای نکته وتست برای کسانی که منابع را مطالعه نکرده اند نیز مناسب می باشد زیرا این کلاسها جمع بندی منابع همراه با نکات کلیدی هر مبحث می باشد کلاسهای نکته وتست انحصارا در موسسه ابن یمین برگزار می گردد. حل سوالات کنکور به صورت نکته کلیدی ونیز طبقه بندی موضوعی (مبحثی)فقط وفقط در موسسه ابن یمین برگزار میگردد. کلاسهای نکته وتست برای تمامی دروس روانشناسی ، مشاوره ، علوم تربیتی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری برگزار میشود. جهت دریافت برنامه کلاسهای نکته وتست به موسسه ابن یمین مراجعه کنید و یا با شماره های مرکز دپارتمان روان شناسی و مشاوره تماس حاصل فرمایید.
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.