آموزشگاه اندیشه دانش

نام شعبه : رجایی شهر

استان : البرز

شهر : کرج

منطقه : 4

محله : رجایی شهر

آدرس : کرج ، رجایی شهر ، فاز 3 ، بلوک 1 ، خیابان 13 ، پلاک 4 ، واحد 6

تلفن : 02632221295

آدرس وب سایت : www.ganjinedanesh.ir

دروس تدریسی : تمامی دروس دبیرستان

سطوح موجود : راهنماییدبیرستانپیش دانشگاهی

توضیحات :

آموزش به دو صورت خصوصی و گروهی می تواند انجام شود. تدریس خصوصی به نسبت تدریس گروهی مزیت هایی دارد که تعدادی از آنها در اینجا ارائه می گردد:

ü      در حالت تدریس خصوصی و نیمه خصوصی چون تعداد دانشجو یا دانش آموزان به نسبت کلاسهای گروهی خیلی کمتر است، سوالات به صورت راحت تری پرسیده شده و اشکالات خیلی راحت تر برطرف خواهد شد.

ü   در صورتی که کلاس های تدریس خصوصی در منزل برگزار گردد، وقت دانشجو یا دانش آموز در راه کلاس تلف نمی شود.
خیلی از دانش آموزان یا دانشجویان در بعضی از قسمتهای درس اشکالات پایه ای دارند که در کلاسهای گروهی قابل تشخیص و قابل رفع نیست. در کلاس های خصوصی دانشجویان یا دانش آموزان به راحتی می توانند سوالات و اشکالات خودشان را بپرسند.

 

ü      در کلاس خصوصی ، دبیر تمرکز خود را بر مباحثی خواهد گذاشت که دانش آموز در آنها بیشتر ضعف دارد ، در حالی که این امکان در کلاس های گروهی وجود ندارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ما مراجعه نمایید.

تدریس خصوصی در کرج
این اطلاعیه تا تاریخ 1396/11/25 اعتبار خواهد داشت.

تدریس خصوصی فیزیک، ریاضی، عربی،انگلیسی،زیست،شیمی،ادبیات،دین و زندگی،منطق،فلسفه و تمام دروس ابتدایی ، متوسطه اول ، دبیرستان ، هنرستان و کنکور در کرج مطابق با بهترین متد آموزشی، تدریس خصوصی تدریس خصوصی دبستان ، متوسطه اول و دوم (دبیرستان) ، هنرستان ، کنکور و دانشگاه در کرج، تدریس کامل کتاب درسی و حل تمرینات کتاب، انتخاب بهترین شیوه آموزش بر اساس سطح علمی و درسی دانش آموز و دانشجو، حل مثال های متنوع و مهم جهت آمادگی برای امتحان مدرسه و کنکور و دانشگاه، تدریس خصوصی ارائه نکات و فرمول های مهم، تدریس خصوصی جمع بندی و خلاصه نویسی، تدریس خصوصی مشاوره تحصیلی شماره های تماس برای تدریس خصوصی در کرج: 09125637231 09383388625

مشاوره حرفه ای کنکور
این اطلاعیه تا تاریخ 1396/12/1 اعتبار خواهد داشت.

مشاوره و برنامه ریزی کنکور بصورت غيرحضوري (برای کل کشور)، کسب رتبه های زیر هزار در کنکور سراسری، قبولی در بهترین رشته های دانشگاهی، نه دانشگاه آزاد ، نه بین المللی ، صرفا دانشگاه سراسری روزانه، پذیرش دانش آموز در کل کشور از دبیرستان تا تا کنکور، شماره تلفن های تماس : 09125637231، 09383388625، خدمات : پشتیبانی 24 ساعته (برای توضیح این مورد تماس بگیرید)، برنامه ریزی دقیق و شخصی برای کنکور : برنامه ریزی حرفه ای ،دقیق و روزانه مخصوص شخص شما، سرعت تست زدن : فقط حل تست کافی نیست آموزش زدن هر تست در کمترین زمان ممکن با روش هایی که استاد به شما آموزش می دهد، معرفی منابع : کارشناسی حرفه ای منابع کنکور با توجه به منابع موجود در بازار، گزارش هفتگی به خانواده : آگاهی یافتن خانواده ها از عملکرد دانش آموز در پیشبرد درس ها، آموزش روش خواندن هر درس : هر درس روش مطالعه خاص خود را دارد که مشاور نحوه خواندن هر درس را به شما آموزش می دهد، روانشناسی دانش آموز : پیدا کردن نقاط ضعف و قوت هر دانش آموز ، رفع نقاط ضعف ، بهبود نقاط قوت با توجه به تیپ شخصیتی هر دانش آموز توسط کارشناسان، آماده سازی روحی و کاهش استرس : آموزش روشهای غلبه بر استرس، بالا بردن انگیزه: خیلی از داوطلبان در میانه راه دچار خستگی و افسردگی می شوند، به همین منظور مشاور شما دائما به شما روحیه و انرژی فوق العاده بالایی می دهد بطوری که هیچ گاه احساس خستگی و غم و غصه نداشته باشید. افزایش تمرکز در مطالعه: استفاده ماکزیمم از وقت و جلوگیری از اتلاف وقت با روش هایی که مشاور برای افزایش تمرکز به شما آموزش می دهد.
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.