موسسه التراتن

نام شعبه : فرشته

استان : تهران

شهر : تهران

محله : تهران

آدرس : خیابان فرشته، ساختمان بانک دی، طبقه اول، واحد 1

تلفن : 02126600470

آدرس وب سايت : ultratone.ir

آدرس اينستاگرام :

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

رشته های ورزشی آموزشگاه : ایروبیکیوگابدنسازیزومباپیلاتسTRX

نوع تدريس دوره های آموزشی آموزشگاه : خصوصینیمه خصوصیکلاسی/عمومی

توضیحات آموزشگاه :

باشگاه ورزشی التراتن یکی از بهترین مراکز ورزشی تفریحی و تناسب اندام تهران در محله تهران در شهر است. ورزشکاران و علاقه مندان به حفظ تناسب اندام و سلامتی جهت اطلاع از انواع رشته های ورزشی از طریق اطلاعات درج شده در سایت زونکن با مجموعه تماس بگیرید.

بسیاری از واکنش ها و فعل و انفعالات بدن بوسیله پالس های الکتریکی منشعب شده از مغز به وقوع می پیوندد. این پالس های واکنشی بطور طبیعی از مغز به ارگان های مختلف بدن فرستاده می شود. برنامه های آلتراتن بطور ساده هر کدام از این پالس ها را شبیه سازی کرده و در جهت رنج های مختلفی از نتایج آن را بکار میگیرد که از لاغر سازی، موزون نمودن ماهیچه ها، تمرینات ورزشی، کاهش سلولیت، بالا کشاندن پوست صورت تا خیلی موارد دیگر را در بر می گیرد.
30 
 جریان مختلف تحریکات موضعی
بر خلاف دستگاه های دیگر (اندام ساز بدن) که تنها همان تکرار یکنواخت با یک سیگنال بدون تغییر را ارائه میدهند، هر برنامه خاص آلتراتن تحریکات موضعی منحصر بفرد دارد که با نیازهای شخصی هر فرد قابل تنظیم و تغییر است.
 

1 گرم سازی اولیه

7 زنده سازی لایه ها

13 تجزیه و تحلیل چربی

19 قدرتمند سازی

25 بهبود یابی

2 ایجاد گردش خون

8 ارتباط به لنفاوی

14 تقلیل چربی

20 ماهیچه سازی

26 - کالژنس

3 گردش خون در سیاهرگ

9 زدودن سموم بدن

15 تنظیم سازی

21 ورزیده سازی

27 تنس (TENS)

4 اکسیژن رسانی

10 شاداب سازی

16 جمع سازی

22 شکل سازی

28 - اندروفین

5 خاصیت موئینگی

11 - بازیابی

17 سفت سازی

23 استقامت سازی

29 - ماساژ

6 پوست بیرونی بدن

12 ضد بافت چربی

18 بالاکشیدن ماهیچه

24 تحمل نمایی

30 گرم سازی نهایی


این فازهای متوالی دستگاه میتواند ارائه دهنده و شبیه ساز فعل و انفعالات مختلف بدن هنگام تمرین باشد که بطور کامل دارای الگوی تغییراتی (عرض، فرکانس، زمانبندی و شدت) پالس می باشد که فراهم آورنده یک درمان مؤثر برای بدنسازی و صورت است. برای دست یابی به این فعالیت های طبیعی و تحریکات عصبی بدن، شرکت آلتراتن با بکارگیری خودپردازه های کامپیوتری که کنترل برنامه های دستگاه را عهده دار میشوند، میتوانند بطور اتوماتیک تنظیم و چرخه هر برنامه را با ویژگی خاص فرمان دهند. همانطوری که در یک تمرین عادی گرم سازی ابتدایی و انتهایی سبب آرامش و استراحت ماهیچه ها میشود، این حالت نیز در جلسات دستگاه تعبیه و بکارگیری شده است. ترکیب این درمان بدون زحمت و مفرح توام با رژیم غذایی سالم به شما امکان دستیابی به بهترین نتایج مطلوب را خواهد داد.

این دو دستگاه کامپیوتری از بالاترین تکنولوژی روز در علم ورزش بهره مندند. دستگاه آلتراتن (اسپورتیو) و (اَتلتیک) برای ارتقاء قدرت فیزیکی و سَرفُرم آوری بدن طراحی شده اند.
گروه آلتراتن با بیش از چهل سال سابقه کار وتجربه با قهرمانان المپیک و مربیان پیش کسوت با در نظر داشتن کاهش ریسک صدمه و بهسازی روند ورزشی، سعی بر افزایش سطح اجرای ورزش عملی نموده اند. گروه آلتراتن در زمره متخصصین شناخته شده در حوزه آموزش و روی فرُم آوری ورزش حرفه ای بحساب می آید.
با کمک گیری از آخرین تحقیقات، ما یک کلکسیون آسان و مؤثر از حرکات تمرینی و رژیم های موزون کننده گردآوری و پدید آورده ایم. با یک حرکت آسان، برنامه مورد نظر بدنسازی خود را انتخاب کرده و بقیه امور را به دستگاه بسپارید.
در زندگی پرمشغله امروز حتی برای مستعدترین قهرمانان ورزشی بسیار دشوار است که تمامی وقت خود را برای تمرینات ویژه اختصاص دهند. بنابر این این دو دستگاه (اسپورتیو) و (اَتلتیک) بهترین علاج این مسئله هستند. با شروع استفاده از این دو دستگاه متوجه تحولات چشمگیری در سلامتی و رژیم فرم بدنی خود خواهید شد. با شیوه ای ساده، دستگاه آلتراتن تمامی رقبای حوزه فعالیت خود را از میدان (اجرائی زمانی - مکانی) بیرون رانده است.
دو دستگاه (اسپورتیو) و (اَتلتیک) ماهیچه های شما را تا (900) بار در ساعت با دقت و کنترل کامل منبسط و منقبض می کنند. این دستگاه ها با قدرتی استثنایی،  مفرح ترین سیگنال های تحریک (عصبی-ماهیچه ای) را برایتان فراهم میکنند. قوه اجرایی شما در رقابت ها یا در باشگاه های ورزشی بهمراه استقامتتان افزایش پیدا خواهد کرد. بدنتان پر انرژی و سریع و تمرینات ورزشی برایتان خوشایند و عاری از خستگی خواهد شد.
حالا حتی اگر به باشگاه نمی توانید بروید، مشکلی نخواهید داشت چرا که این دستگاه تمام عملیات و وظایف ورزشی را عهده دار میشود و فوایدی ماورای موزون نمودن ماهیچه ها برای شما به ارمغان می آورد. تنها برنامه مورد نیاز خود را انتخاب کنید و دستگاه آلتراتن شما در بالای قُلّه روفُرم بودن ورزشی نگاه خواهد داشت.

 

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.