موسسه اسکیت پارمیس

نام شعبه : تهرانپارس

استان : تهران

شهر : تهران

محله : شهرک امید

آدرس : اتوبان بابایی.شهرک امید.جنب ورودی شمالی

تلفن : 02177387922

آدرس وب سايت : parmisskate.com

آدرس اينستاگرام : parmis.skate.academy

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

رشته های ورزشی آموزشگاه : اسکیت

نوع تدريس دوره های آموزشی آموزشگاه : خصوصینیمه خصوصی

توضیحات آموزشگاه :

باشگاه ورزشی اسکیت پارمیس یکی از بهترین مراکز ورزشی تفریحی و تناسب اندام شهرک امید در محله تهران در شهر است. ورزشکاران و علاقه مندان به حفظ تناسب اندام و سلامتی جهت اطلاع از انواع رشته های ورزشی از طریق اطلاعات درج شده در سایت زونکن با مجموعه تماس بگیرید.

آکادمی اسکیت پارمیس که در شهرک امید واقع شده دارای 2زمین بزرگ بصورت سرپوشیده و سرباز با کفپوش مخصوص و استاندارد  اسکیت جهت برگزاری کلاسهای آموزشی و تفریحی برای همه گروههای سنی از 3سال به بالا(دختر وپسر) می باشد. همچنین مراجعین میتوانند از سانسهای مخصوص بانوان و سانسهای خانوادگی و یا مخصوص بزرگسالان استفاده نمایند.

مدیریت مجموعه آقای ناصر دولت آبادی با بیش از 20 سال سابقه فعالیت کاری در زمینه اسکیت و پرورش هنرجویان مجرب و تعلیم مربیان ،از سال 87 این مجموعه را صورت آکادمیک راه اندازی کرده وتمامی افراد میتوانند پس از طی نمودن دوره های مقدماتی و کسب گواهی راهی کلاسهای تخصصی شوند ، که در این مرحله فعالیتشان بصورت حرفه ای تر انجام شده و میتوانند به مسابقات اعزام شوند و کسانی که علاقه به مربیگری دارند میتوانند در همین مجموعه دوره های کار آموزی خود را بگذرانند.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: