آموزشگاه اسکیت پارمیس

نام شعبه : تهرانپارس

استان : تهران

شهر : تهران

منطقه : 4

محله : شهرک امید

آدرس : اتوبان بابایی.شهرک امید.جنب ورودی شمالی

تلفن : 02177387922

آدرس وب سایت : www.parmisskate.com

رشته های موجود : اسکیت

نوع تدریس : خصوصینیمه خصوصی

توضیحات :

آکادمی اسکیت پارمیس که در شهرک امید واقع شده دارای 2زمین بزرگ بصورت سرپوشیده و سرباز با کفپوش مخصوص و استاندارد  اسکیت جهت برگزاری کلاسهای آموزشی و تفریحی برای همه گروههای سنی از 3سال به بالا(دختر وپسر) می باشد. همچنین مراجعین میتوانند از سانسهای مخصوص بانوان و سانسهای خانوادگی و یا مخصوص بزرگسالان استفاده نمایند.

مدیریت مجموعه آقای ناصر دولت آبادی با بیش از 20 سال سابقه فعالیت کاری در زمینه اسکیت و پرورش هنرجویان مجرب و تعلیم مربیان ،از سال 87 این مجموعه را صورت آکادمیک راه اندازی کرده وتمامی افراد میتوانند پس از طی نمودن دوره های مقدماتی و کسب گواهی راهی کلاسهای تخصصی شوند ، که در این مرحله فعالیتشان بصورت حرفه ای تر انجام شده و میتوانند به مسابقات اعزام شوند و کسانی که علاقه به مربیگری دارند میتوانند در همین مجموعه دوره های کار آموزی خود را بگذرانند.

ثبت نام ترم پائیزه
این اطلاعیه تا تاریخ 1396/7/24 اعتبار خواهد داشت.

شروع کلاسهای ترم پائیزه آکادمی اسکیت پارمیس از اول مهر ماه کلاسها در دو نوبت صبح از ساعت 9 الی 12 و عصر از ساعت 3 الی 11 شب ادامه دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 77068187 و77078922 ودر صورت عدم پاسخگویی شماره همراه 09121796108 تماس بفرمایید.

دوره پاییز و زمستان
این اطلاعیه تا تاریخ 1396/7/13 اعتبار خواهد داشت.

قابل توجه هنرجویان گرامی آکادمی اسکیت پارمیس که کلاس های آموزشی در طول پاییز و زمستان نیز دایر و در سالن سرپوشیده برگزار می گردد.

نظرات :

Farhad Aghassi - 1396/6/21

جو پر نشاط و دوستانه و اولين جايي بود كه ميديدم براي كودكان هم كلاس هاكي گذاشتن

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.