موسسه اسپیدار

نام شعبه : تهرانسر

استان : تهران

شهر : تهران

محله : تهرانسر

آدرس : تهرانسر، خيابان چهاردهم اصلی،پاساژ صفويه، طبقه منفی یک

تلفن : 02144590685 - 02144590686

آدرس وب سايت : espidargym.com

آدرس اينستاگرام : spidarfamily

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

رشته های ورزشی آموزشگاه : فوتبالشنابدنسازیTRX

نوع تدريس دوره های آموزشی آموزشگاه : خصوصینیمه خصوصی;کلاسی/عمومیکلاسی/عمومی

توضیحات آموزشگاه :

باشگاه ورزشی اسپیدار یکی از بهترین مراکز ورزشی تفریحی و تناسب اندام تهرانسر در محله تهران در شهر است. ورزشکاران و علاقه مندان به حفظ تناسب اندام و سلامتی جهت اطلاع از انواع رشته های ورزشی از طریق اطلاعات درج شده در سایت زونکن با مجموعه تماس بگیرید.

گروه ورزشی اسپیدار در سال 1392 با هدف ایفای نقش سازنده در ورزش کشور و ارتقای کیفیت فضای ورزش حرفه ای در سطوح مختلف راه اندازی شد که با توجه به پشتوانه قوی به لحاظ تجربی و علمی در سطح حرفه ای ورزشی و مدیریتی خود طرح ریزی گام به گامی را انجام داده و در جهت عملی سازی آن گام برداشتیم. این مجموعه با توجه به اینکه در سطح کلان ورزش فعالیت می کند حوزه های گوناگونی را در دست اجرا دارد که از جمله ی آنها می توان یه رشته های فوتبال ،فوتسال ، فیتنس ، بدنسازی ، یوگا ، پاور یوگا ،بادی ریتم ،کراس فیت ، بادی پامپ، ایروبیک ،ایرو دنس و ... اشاره کرد.

مجموعه باشگاه های ورزشی اسپیدار دارای 4 شعبه مستقل ، یک شعبه در هتل های بین المللی فرودگاهی و تمامی رده های سنی فوتبال می باشد به طوری که در هر مجموعه کلاس های مختلف زیر نظر کادری مجرب با بهترین امکانات ارئه می گردد.

شماره

نام شعبه

ویژه

ورزش ارئه شده

مساحت(متر مربع)

ساعات کار

1

اسپیدار

بانوان

کار بادستگاه

400

7 الی 21

2

اسپیدار پلاس

بانوان

ورزشهای گروهی

300

9 الی21

3

اسپیدار

آقایان

کار بادستگاه

800

7 الی24

4

اسپیدار

آقایان

ورزشهای گروهی

800

9 الی24

5

هتل

بانوان/آقایان

کار بادستگاه / ورزشهای آبی

1000

6 الی

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.