موسسه آینده سازان

نام شعبه : نیاوران

استان : تهران

شهر : تهران

محله : نیاوران

آدرس : میدان نیاوران ، شمال کاخ نیاوران ، سه راه کاشانک ، خیابان نصیر آبادی ، مجموعه ورزشی کاخ نیاوران

تلفن : 02126656349

آدرس وب سايت : asbasket.com

آدرس اينستاگرام :

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

رشته های ورزشی آموزشگاه : بسکتبال

نوع تدريس دوره های آموزشی آموزشگاه : خصوصینیمه خصوصیکلاسی/عمومی

توضیحات آموزشگاه :

باشگاه ورزشی آینده سازان یکی از بهترین مراکز ورزشی تفریحی و تناسب اندام نیاوران در محله تهران در شهر است. ورزشکاران و علاقه مندان به حفظ تناسب اندام و سلامتی جهت اطلاع از انواع رشته های ورزشی از طریق اطلاعات درج شده در سایت زونکن با مجموعه تماس بگیرید.

مرکز عالی آموزش بسکتبال آینده سازان فعالیت خود را از دو دهه قبل آغاز و فراتر از شیوه های سنتی وقت بسکتبال آن برهه از زمان؛ با برخورداری  از روش صحیح آموزش، آخرین یافته های خود را با تشکیل کلاس های آموزشی برای بازیکنان و برگزاری همایش های باز آموزش برای مربیان ارائه داده و برنامه ریزی، اجرا و نظارت از اهداف فهیم این مجموعه بوده است.

ایجاد یک مجموعه همگن، دانش بنیان و دارای قوه ابتکار با قصد و نیت رشد روز افزون بسکتبال علمی کشور می باشد و در این راستا توانسته با اطلاع رسانی و آموزش در زمینه بسکتبال ، بدنسازی ، روانشناسی ، تغذیه، طب ورزشی و استعدادیابی بصورت آکادمیک گام های بلندی در جهت علمی کردن ورزش بسکتبال بر دارد که حاصل آن راهیابی بیش از 20 بازیکن به تیم های ملی و همچنین پرورش مربیان با دانش، که جملگی مشغول به فعالیت در لیگ و باشگاه های ایران می باشند.

مرکز عالی آموزش بسکتبال آینده سازان با طراحی برنامه آزمون های پزشکی و ورزشی برای اولین بار کاربرد دستگاه های ورزشی را با علوم پزشکی همگام نمود و امکان ذخیره سازی اطلاعات، سنجش و ارزیابی بازیکنان را فراهم ساخت.

این موضوع بیانگر احترام مرکز عالی آموزش بسکتبال آینده سازان، به ورزشکاران و فراگیران می باشد.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'zip' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: