موسسه آینده سازان ایران

نام شعبه : پیامبر

استان : تهران

شهر : تهران

محله : پیامبر

آدرس : اتوبان حکیم غرب،بعد از پل اشرفی اصفهانی،خروجی خ پیامبر،خ بهشت،پلاک 1/1

تلفن : 02144059003

آدرس وب سايت : ac-iran.com

آدرس اينستاگرام : ac__iran

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

رشته های ورزشی آموزشگاه : فوتبالژیمناستیکاسکیتپینگ پنگکاراتهکیک بوکسینگبوکستکواندوووشوشطرنج

نوع تدريس دوره های آموزشی آموزشگاه : خصوصینیمه خصوصی;کلاسی/عمومی

توضیحات آموزشگاه :

باشگاه ورزشی آینده سازان ایران یکی از بهترین مراکز ورزشی تفریحی و تناسب اندام پیامبر در محله تهران در شهر است. ورزشکاران و علاقه مندان به حفظ تناسب اندام و سلامتی جهت اطلاع از انواع رشته های ورزشی از طریق اطلاعات درج شده در سایت زونکن با مجموعه تماس بگیرید.

تاریخچه

این موسسه در سال 1387 با هدف انجام فعالیت های مختلف ورزشی فرهنگی و هنری در محل اتوبان نیایش خیابان شقایق خیابان علامه طباطبایی افتتاح گردید.

هنرستان تربیت بدنی آینده سازان ایران  به عنوان اولین هنرستان تربیت بدنی غیر دولتی ایران در همان سال 87 تاسیس و با 61 نفر دانش آموز شروع به فعالیت نمود که شامل یک کلاس اول عمومی و دو کلاس دوم رشته تربیت بدنی بود و سال به سال بر تعداد دانش اموزان هنرستان اضافه گردید به طوریکه در سال تحصیلی 93-92 تعداد انان به 180 نفر رسیده است که در 9 کلاس مشغول تحصیل میباشند.

در سال 1390 محل هنرستان به محل فعلی در زمینی به مساحت 2 هکتار انتقال یافت که دارای زمین فوتبال استاندارد با پیست دو ومیدانی ، پنج زمین تنیس خاکی استاندارد ، سالن تنیس روی میز  ،زمین اسکیت ،سالن ورزشهای رزمی و ژیمناستیک و کشتی بوده و سالن چند منظوره در حال احداث میباشد.

در سال 1391 اولین دبستان و پیش دبستان تخصصی ورزش ایران تاسیس گردید که دروس ابتدایی همراه با آموزش های پیشرفته فوق برنامه در دروس علوم،ریاضی،ادبیات و کامپیوتر به همراه تخصصی ورزشی شامل تنیس ،فوتبال ،ژیمناستیک ،دو ومیدانی ،طناب زنی و بازیهای دبستانی ارائه میگردد.

اهداف

این موسسه از منظر اساسنامه خویش و عطف به ماده(3) از این مواد با هدف کمک به تامین و رفع تنگنا های فضای ورزشی موجود و با نگاهی به بند(ج) از همین ماده به مقصود ارائه خدمات ورزشی و فرهنگی پا به عرصه وجود نهاد.

موسسه فوق الذکر باتوجه به اینکه اصلی ترین حوزه فعالیت خویش را معطوف به امر خطیر آموزش میداند و اهداف خودرا در این زمینه دنبال میکند،توجه خاص به موارد پیش رونده در برنامه ریزی کلان کشور دارد.با این اوصاف نظر به قوانین جامع و اینده نگر سند چشم انداز بیست ساله  و برنامه پنجم توسعه، ماده 3 که تاکید بر همکاری و همیاری دولت با بخش خصوصی راجع به فعالیت های اموزشی و فرهنگی دارد و همچنین ماده 13 که اشاره به تکلیف دولت به همکاری در توسعه زیرساختهای ورزشی و بند (ب) ازهمین ماده که تکید بر کمک بلاعوض به متقاضیان بخش خصوصی دارد، لذا این موسسه در پرتو اهداف خود از هرگونه همکاری با دولت تدبیر و امید در راستای پیشبرد اهداف توسعه ملی استقبال میکند و انتظار رفع موانع ترقی نهاد های خصوصی پیشرو و کار آفرین را از دولت خدمتگذار دارد.

مجموعا موسسه فرهنگی ورزشی آینده سازان به همت موسس محترم و پرسنل کارآمد با تجربه خود با نیتی پاک به دور دست ها مینگرد و آینده ای روشن و هدفمند از برای ایران و جوانان ایرانی میجوید.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.