آموزشگاه آینده برتر

نام شعبه : فرمانیه

استان : تهران

شهر : تهران

منطقه : 1

محله : فرمانیه

آدرس : فرمانیه، خیابان اندرزگو، خیابان علوی، نبش بن بست دوم، پلاک 1

تلفن : 02122244347

آدرس وب سایت : www.ayandebartar.com

رشته های موجود : زیست شناسیفیزیکریاضی عربیزبان

سطوح کنکور : کاردانیکارشناسی

نوع تدریس : خصوصینیمه خصوصیکلاسی/عمومی

توضیحات :

آینده برتر، یک مرکز مطالعه برای دانش پژوهانی است که می خواهند بالاتر از دیگران پرواز کنند. شرایط و امکانات خاصی که در این آکادمی مهیا شده، می تواند بستری مناسب برای اوج گیری کسانی باشد که به اهداف والا فکر می کنند. دانش آموز در اینجا یک میز و صندلی و کمد اختصاصی دارد و یک سرپرست، که بر درس خواندن او نظارت همه جانبه دارد.

در ابتدای ثبت نام، دو تست روانشناسی از دانش آموز به عمل می آید، آزمون کتل که به بررسی اضطراب و استرس فرد می پردازد و آزمون مایرز و بریگز که یک تست شخصیتی است و هدف از طراحی آن، اندازه‌گیری ترجیحات فرد در فهم دنیا و چگونگی تصمیم‌گیری اوست.
در ادامه با همکاری مرکز روانشناسی روشنا، یک جلسه با حضور دانش آموز و پدر و مادرش برای بررسی آزمون ها و ارائه نسخه پیشنهادی برقرار می شود.

حضور رتبه های برتر کنکور سال گذشته برای رفع اشکال دانش آموز در لحظه، از مزایای دیگر آکادمی ماست.
والدین گرامی می توانند از حضور فرزند خود در این مرکز مطالعه آسوده خیال باشند، چرا که این مجموعه با ثبت اثر انگشت دانش آموز و ارسال پیامک به والدین، ورود و خروج او را گزارش می دهد.

 

برگزاری کلاس های آموزشی و رفع اشکال توسط اساتید برتر کنکور و شرکت در همایش های روانشناسی آکادمی که به صورت ماهیانه برگزار می گردد، خدمات برتر مجموعه ماست.

مشاوره کنکور
این اطلاعیه تا تاریخ 1396/11/21 اعتبار خواهد داشت.

مشاوره کنکور و هدایت تحصیلی دانش‌آموز حضور رتبه‌های برتر کنکور جهت پاسخ‌گویی به سؤالات دانش‌آموزان و ایجاد انگیزه بیشتر امکان استفاده از پر تیراژترین کتب آموزشی و آرشیو آزمون‌های معتبر برگزاری کلاس های رفع اشکال توسط اساتید برجسته کنکور برگزاری کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی(حتی برای افرادی که در مجموعه ثبت نام نکرده اند!) برگزاری همایش‌های منظم آموزشی

کلاس های رفع اشکال کنکور
این اطلاعیه تا تاریخ 1396/11/29 اعتبار خواهد داشت.

مشاوره کنکور و هدایت تحصیلی دانش‌آموز، حضور رتبه‌های برتر کنکور جهت پاسخ‌گویی به سؤالات دانش‌آموزان و ایجاد انگیزه بیشتر، امکان استفاده از پر تیراژترین کتب آموزشی و آرشیو آزمون‌های معتبر، برگزاری کلاس های رفع اشکال توسط اساتید برجسته کنکور، برگزاری کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی(حتی برای افرادی که در مجموعه ثبت نام نکرده اند!)، برگزاری همایش‌های منظم آموزشی. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.