موسسه آپادانا

نام شعبه : پارسیان

استان : آذربایجان شرقی

شهر : تبریز

محله : خیابان آزادی

آدرس : خیابان آزادی، خیابان جدیری جنوبی، ساختمان 17، مجتمع آموزشی آپادانا

تلفن : 0414164

آدرس وب سايت : eircas.ir

آدرس اينستاگرام : ircas.ir

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

دوره های فنی حرفه ای آموزشگاه: دوره تکنسین داروخانه دوره دستیاری دندانپزشک دوره فن ورز آزمایشگاه دوره کرم سازی دوره حسابداری دوره ارز دیجیتال دوره فن بیان دوره نصب دوربین مداربسته دوره لایحه نویسی دوره تعمیر بردهای الکترونیک دوره تعمیر تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه: پیشرفته

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه فنی حرفه ای آپادانا با ارائه مدرک معتبر فنی حرفه ای. از بهترین آموزشگاه های فنی حرفه ای در محله خیابان آزادی است. جهت کسب اطلاعات کامل از دوره های آموزشی با آموزشگاه تماس بگیرید.

مجتمع آموزشی آپادانا در تبریز با هدف ارائه خدمات آموزشی مهارتی و اشتغال محور در طول 13 سال سابقه آموزشی با سه شعبه فعال در زمینه های پزشکی و سلامت، مهندسی پزشکی، برق و الکترونیک، مالی و حقوق و غیره، خدمات گسترده ای را به عموم مردم، دانشجویان و علاقمندان عرضه نموده است.

این مجتمع همچنین با برخورداری از همکاری پزشک ها، مهندسان و متخصصین با تجربه در حوزه های مختلف، دوره های آموزشی مرتبط با زمینه های مذکور را به صورت حضوری در تبریز و مجازی برای تمامی شهرهای کشور برگزار نموده و امکان صدور گواهینامه پایان دوره بین المللی را پس از پایان دوره فراهم می نماید.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.