آموزشگاه آوای ایرانیان

نام شعبه : شهرک غرب

استان : تهران

شهر : تهران

محله : شهرک غرب

آدرس : شهرک غرب، بلوار فرحزادی، بالاتر از بیمارستان آتیه، سمت چپ، خیابان سپهر، پلاک 13

تلفن : 02188376057 - 02188376058

آدرس وب سايت : avayeiranian.com

آدرس اينستاگرام : Avaye.iranian

آلات موسيقی تدریسی آموزشگاه : تاربربط (عود یا رود)تنبورسه‌تارکمانچهگیتارگیتار کلاسیکگیتار پاپگیتار فلامنگوویولونسازدهنیفلوتفلوت ریکوردرفلوت کلیددارنیدفتنبک(ضرب)طبلتومباطبلاپیانوارگارگ برقیکیبوردگیتار الکتریکگیتار بیسسه تار الکتریکسلفژصداسازیتئوری موسیقیگروه نوازیآهنگسازیموسیقی کودکآواز سنتیآواز پاپآواز کلاسیک

نوع تدريس سازهای موسیقی آموزشگاه : خصوصینیمه خصوصیکلاسی/عمومی

توضیحات آموزشگاه :

 

این آموزشگاه در سال 1390 با تلاش آرش رحیم بیکی و با شعار « گذشته چراغ راه آینده » تاسیس گردید که دارای مجوز از مرکز آموزش و توسعه فعالیت های هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. آموزشگاه موسیقی آوای ایرانیان برگزار کننده دوره های تخصصی آموزش موسیقی از مقدماتی تا پیشرفته و در همه رشته ها اعم از نوازندگی سازهای ایرانی و جهانی، تئوری موسیقی، آواز، سلفژ، گروه نوازی موسیقی کودک (متد ارف)، تدریس به مدرسین اُرف (موسیقی کودک)، آهنگسازی، نرم افزارهای موسیقی میکس و مسترینگ، برگزار کننده دوره های آکادمیک و روش های جهانی جهت رشد و شکوفایی استعداد هنری هنرجویان با همکاری مجرب ترین اساتید فارق التحصیل کنسرواتوارهای جهانی و دانشگاه های ایران، مدرسین برگزیده وزارت ارشاد و فارق التحصیلان دانشکده صداوسیما که مطابق با روش و منش تشویق محور اقدام به برگزاری کلاس های موسیقی نموده است و تمام تلاش های این آموزشگاه بر مبنای برنامه ریزی صحیح و آموزش های پلکانی و آسان جهت آشنایی جامعه هنری و ماندگاری هنرجویان در موسیقی می باشد، لذا برنامه ریزی و روانشناسی صحیح تضمینی است برای موفقیت هنرجویان عزیز و ادامه هنر موسیقی در جامعه و بی برنامگی و تدریس اشتباه علت اصلی ناکامی هنرجویان نه تنها در موسیقی بلکه در تمام مراحل زندگی شان می باشد. ضمناً با توجه به سوابق 22 ساله مدیر آموزشگاه در امر آموزش، گامی از گذشته به سوی آینده را عملاً و در کنار یکدیگر حس می کنیم.

اینستاگرام آموزشگاه:  Avaye.Iranian   

تلگرام آموزشگاه:  Avayeiranianacademy

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.