آموزشگاه آوای نو

نام شعبه : شهر ری

استان : تهران

شهر : تهران

محله : شهر ری

آدرس : شهر ری، روبروی بیمارستان فیروز آبادی

تلفن : 02155953593

آدرس وب سايت : avayenomusic.com

آدرس اينستاگرام : Avayeno

آلات موسيقي موجود : تارسه‌تارسنتورگیتارویولوندفتنبک(ضرب)پیانوارگکیبوردسلفژصداسازیتئوری موسیقیگروه نوازیموسیقی کودکآواز سنتی

نوع تدريس : خصوصینیمه خصوصیکلاسی/عمومی

توضيحات :

 

در بهار 1389 واقع در شهرری با شماره مجوز 89/10279 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به مدیریت آقای سیدآرمین حسینی فارغ التحصیل هنرستان موسیقی و کارشناس نوازندگی ساز ایرانی فعالیت خود را آغاز کرد. لازم به ذکراست که این آموزشگاه اولین و بزرگترین آموزشگاه موسیقی درجه یک رسمی و تخصصی در زمینه موسیقی است که در شهر ری و دولت آباد مشغول به فعالیت میباشد.

آموزش ساز های کوبه ای
اين اطلاعيه تا تاريخ 1397/3/3 اعتبار خواهد داشت.

آموزش انواع ساز های کوبه ای زیر نظر استاد سعید مومن آبادی -- ساز تنبک را نزد اساتیدی چون سحاب و شاه میر فرا گرفت.سرپرست گروه موسیقی آفتاب شرقی بوده اند و با ارکستر سمفونیک تهران به عنوان نوازنده ی دف هکاری داشتند وهمچنین نوازنده ی گروه موسیقی تخت جمشید بودند و به عنوان تنظیم کننده با گروه های موسیقی زیادی همکاری داشتند و اجراهای زنده ی زیادی را در شبکه ی جام جم داشتند و با پروژه ی تلوزیونی سرگشته همکاری داشتند و همچنین در زمینه ی موسیقی تاتر هم به عنوان نوازنده و هم به عنوان تنظیم کننده فعالیت داشتند.استاد مومن آبادی متخصص در تدریس تعداد زیادی از سازهای کوبه ای هستند. جهت اطلاع از برنامه های کلاسی با تماس بگیرید.

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.