آموزشگاه آموزشگاه آریاگستر

نام شعبه : نازی آباد

استان : تهران

شهر : تهران

محله : نازی آباد

آدرس : نازی آباد خ مدائن خ بدلی گیوی پلاک 12

تلفن : 021

آدرس وب سايت : ariavash.ir

آدرس اينستاگرام : ariagostar.institute

دوره های فنی حرفه ای آموزشگاه: گرافیکحسابداریکامپیوترتاسیسات و تعمیرات و عیب یابی پکیجبرق ساختمان ویژه نظام مهندسی ICDL گردشگریمدیریت و برنامه ریزی خانواده

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه: ابتداییمتوسطپیشرفته

توضیحات آموزشگاه :

دیپلم سریع،آسان و رسمی آموزش و پرورش دریافت کنید

اگر مایل به دریافت دیپلم مجدد هستید یا دیپلم ردی هستید یا اگر بنا به دلایلی

موفق نشدید تحصیلات خود را در مقطع راهنمایی و یا دبیرستان تکمیل کنید و

ترک تحصیلی هستید و قصد ادامه تحصیل و تکمیل تحصیلات خودتون رو

دارید، مرکز مهارت آموزی آریاگستر با بیش از 18 سال سابقه آموزشی به شما کمک خواهد کرد با دانش مشاوره و هدایت تحصیلی مسیر درست را انتخاب کنید مسیری که آینده تحصیلی ،شغلی ،اجتماعی ،زمان و اقتصادی شما را تسهیل کند.

ما در کنار شما خواهیم بود تا مناسب ترین رشته را براساس علایق و شغل

تان انتخاب کنید.رشته های از قبیل فناوری اطلاعات،امور مالی

بازرگانی،گردشگری،کنترل و ابزاردقیق،مدیریت و برنامه ریزی خانواده،بورس و اوراق بهادار،برق صنعتی ،اتومکانیک،تاسیسات و ...

تمامی این رشته علاوه بر اینکه میتواند زمینه اخذ دیپلم رسمی آموزش و پرورش شما را فراهم کند منجر به اخذ گواهینامه صلاحیت حرفه ای بین المللی شما خواهد شد.

در ضمن ما با کمک اساتید مجرب ،مجری برگزاری دوره های مهارتی در رشته های ،گرافیک،حسابداری،کامپیوتر،تاسیسات و تعمیرات و عیب یابی پکیج،برق ساختمان ویژه نظام مهندسی ،ICDL و... نیز هستیم.

 

جهت مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید.

 

021-55092737

021-55323928

مشاوره برخط 24 ساعته :09370000230

نازی آباد خ مدائن خ بدلی گیوی پلاک 12

www.ariagostar.net

برق ساختمان ویژه نظام مهندسی با مدرک ارئه مدرک فنی
اين اطلاعيه تا تاريخ 1398/11/19 اعتبار خواهد داشت.

براساس تفاهم نامه صورت پذیرفته بین اداره کل فنی و حرفه ای استان تهران و نظام مهندسی کلیه برقکاران ساختمان در صورت گذراندن دوره سیم کشی و عیب یابی مدارهای پایه برق ساختمان با کد استاندارد 1-001-001-005-2-7411 مجاز به اجرای پروژه های مربوطه میباشند. سرفصل دوره مذکوز شامل شایستگی های ذیل میباشد. نام استاندارد آموزش شايستگي : سيم كشي و عيب يابي مدارهاي پايه ساختمان شرح استاندارد آموزش شايستگي : سيم كشي و عيب يابي مدارهاي پايه ساختمان از شايستگي هاي حوزه برق مي باشد و كارهايي از قبيل نصب تجهيزات الكتريكي پايه ساختمان، نقشه خواني، سيم كشي و عيب يابي مدارهاي الكتريكي پايه ساختمان به صورت توكار و روكار را شامل مي شود . ويژگي هاي كارآموز ورودي : حداقل ميزان تحصيلات : سوم راهنمايي حداقل توانايي جسمي و ذهني : سلامت كامل جسمي و ذهني مهارت هاي پيش نياز : ندارد طول دوره آموزش : 64 ساعت زمان آموزش نظري : 16 ساعت زمان آموزش عملي : 48 ساعت این دوره بصورت عملی و کاربردی بوده و در پایان مهارت آموز جهت احراز صلاحیت در سنجشی بصورت تئوری (تستی) عملی(بصورت پروژه محور) شرکت و در صورت حد نصاب آزمون کتبی (50) و عملی (70) گواهینامه مهارت حرفه مربوطه را اخذ خواهد نمود.

ّبرگزاری دوره ویژه کارکنان قوه قضاییه با مدرک
اين اطلاعيه تا تاريخ 1398/11/19 اعتبار خواهد داشت.

برای کمک به کاربران شرکتی و خانگی طراحی شده است. ICDLنشانه کفایت در مهارتهای کامپیوتری است. بنابراین شرکتی که در نظر دارد به نیروی انسانی یا کارمندان خود آموزش دهد باید اطمینان حاصل کند، پولی که به این برنامه اختصاص داده است، به خوبی صرف می‌شود. هدف از اجرای ICDLچیست ؟ این دوره ۴ هدف اصلی را دنبال می کند که عبارت است از : ۱– ارتقای سطح توانائی افراد در IT. ۲– ارتقای سطح کارائی در شرکتها وموسسات . ۳– ایجاد توانائی کارفرمایان در سرمایه گذاری در بخش IT. ۴–تضمین استفاده بهینه از حداکثر مهارت و توانائی کارمندان در محیط کار. مزایای دریافت گواهینامه بین المللی ICDL قابل ارائه برای ادارات و سازمانهای داخلی و خارجی بعنوان یک مدرک معتبر جهت استخدام و ارتقا، درجهٔشغلی گسترده ترین و بزرگترین مدرک شناحته شده در سطح جهانی برای کاربری کامپیوتر افزایش سطح مهارتها ، در استفاده های کارآمد و درست از ITو کامپیوتر. دروازه ای برای ورود به جامعه اطلاعاتی و تحصیلات عالیه در زمینهٔITارائه الگوئی برای آموزش در جامعه اطلاعاتی اهداف اصلی ICDLبین الملل ۱-ترویج و پرورش سواد کامپیوتری برای همه, ۲– افزایش فناوری اطلاعات و سطح صلاحیت فنی استفاده از کامپیوترهای شخصی و کاربردهای عمومی آن برای همه شهروندان ۳– تضمین این امر که کاربران کامپیوتر در استفاده از کامپیوترهای شخصی مهارت کافی دارند . ۴– افزایش بهره وری تمام کاربران که در کارشان نیاز به استفاده از کامپیوتر دارند . ۵– بهبود بازگشت سرمایه گذاری از فناوری اطلاعات. ۶– مهیا کردن شرایط پایه برای اینکه همه مردم فارغ از نوع تحصیلات و تجربیاتشان بتوانند عضو یک جامعه اطلاعاتی باشند.

دیپلم فوری ،آسان و سریع آموزش و پرورش بگیرید
اين اطلاعيه تا تاريخ 1398/11/19 اعتبار خواهد داشت.

دیپلم سریع،آسان و رسمی آموزش و پرورش دریافت کنید اگر مایل به دریافت دیپلم مجدد هستید یا دیپلم ردی هستید یا اگر بنا به دلایلی موفق نشدید تحصیلات خود را در مقطع راهنمایی و یا دبیرستان تکمیل کنید و ترک تحصیلی هستید و قصد ادامه تحصیل و تکمیل تحصیلات خودتون رو دارید، مرکز مهارت آموزی آریاگستر با بیش از 18 سال سابقه آموزشی به شما کمک خواهد کرد با دانش مشاوره و هدایت تحصیلی مسیر درست را انتخاب کنید مسیری که آینده تحصیلی ،شغلی ،اجتماعی ،زمان و اقتصادی شما را تسهیل کند. ما در کنار شما خواهیم بود تا مناسب ترین رشته را براساس علایق و شغل تان انتخاب کنید.رشته های از قبیل فناوری اطلاعات،امور مالی بازرگانی،گردشگری،کنترل و ابزاردقیق،مدیریت و برنامه ریزی خانواده،بورس و اوراق بهادار،برق صنعتی ،اتومکانیک،تاسیسات و ... تمامی این رشته علاوه بر اینکه میتواند زمینه اخذ دیپلم رسمی آموزش و پرورش شما را فراهم کند منجر به اخذ گواهینامه صلاحیت حرفه ای بین المللی شما خواهد شد. در ضمن ما با کمک اساتید مجرب ،مجری برگزاری دوره های مهارتی در رشته های ،گرافیک،حسابداری،کامپیوتر،تاسیسات و تعمیرات و عیب یابی پکیج،برق ساختمان ویژه نظام مهندسی ،ICDL و... نیز هستیم. جهت مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید. 021-55092737 021-55323928 مشاوره برخط 24 ساعته :09370000230 نازی آباد خ مدائن خ بدلی گیوی پلاک 12 www.ariagostar.net
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.