موسسه آرین

نام شعبه : فاطمی

استان : تهران

شهر : تهران

محله : فاطمی

آدرس : پایین تر از مترو فاطمی،کوچه پرستو پ 22

تلفن : 02188992421

آدرس وب سايت : arianlanguagecenter.com

آدرس اينستاگرام : alc100alc

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

دروس تدريسی آموزشگاه : زبان انگلیسی آیلتس توانایی های 4 گانه زبانزبانهای خارجی

سطوح آموزشی تدریسی آموزشگاه : ابتداییراهنماییدبیرستانپیش دانشگاهیکاردانیکارشناسیکارشناسی ارشددکتریکودکاننوجوانانبزرگسالان

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه زبان آرین تحکیم زمان در سال 1387 با نام موسسه آموزش زبان انگلیسی آرین کار خود را با تمرکز بر تدریس خصوصی زبان انگلیسی آغاز کرد. در سال 1388 موسسه زبان انگلیسی آرین توانست به لطف خداوند چندین مرکز آموزش را برای سهولت زبان آموزان با تمرکز بر آموزش و تدریس خصوصی، نیمه خصوصی و همچنین کلاس های بحث آزاد تاسیس نماید. تفاوت آموزش زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان آرین تحکیم زمان به دلیل ایجاد فضایی متفاوت و بهره گیری از افراد مجرب در خصوص طراحی سیستم های آموزشی مبتنی بر audio vitual و همچنین ایجاد کلاس های 2 نفره که استاد نیز به عنوان یک شاگرد در بحث ها شرکت میکند، توانست در طی این سالها سیستمی متفاوت و موفق ارایه کند.

موسسه زبان آرين( arianlanguagecenter ( ALC  به عنوان تخصصي ترين مركز آموزش زبان انگليسي با دوره هاي متمايز و بر  اساس به روز ترين متد آموزشي اروپا و دوره های انحصاری در خدمت تمامي علاقمندان به فراگیری زبان انگلیسی است . برخی از دوره ها عبارتند از : دوره مکالمات عمومی، توریستی، دوره پیشرفته زبان انگلیسی،IELTS,TOEFL زبان تجاری و بازرگانی، فشرده و ترمی، ، دوره های آموزشی مکالمات ،مکاتبات ومذاکرات بازرگانی انگلیسی ، جلسات بحث آزاد زبان انگلیسی ، دوره های خصوصي و نيمه خصوصي، آموزش زبان انگلیسی ، دوره های آمادگی آزمون آیلتس IELTS ، دوره های آمادگی آزمون تافل TOEFL ، مکالمه زبان انگلیسی با استفاده از فیلم ( Movie Classss)  ، دوره های آموزشی زبان انگلیسی ویژه شاغلین ، دوره های مکالمه انگلیسی جهانگردی situational ، دوره های تخصصی گرامر  و گرامر IELTS ، دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی T.T.C ، دوره ترجمه همزمان، دوره مهمانداری، دوره خبرنگاری،  برخی از تواناییهای موسسه زبان آرین می‌باشد. این مرکز آمادگی برگزاری دوره های مذکور در سازمانها و ادارات و شرکتهای دولتی و خصوصی را مطابق با برنامه های زمانی مشخص را دارد.

از ویژگیهای خاص موسسه زبان آرین:

·        ایجاد کلاس های دو نفره (متشکل از استاد و شاگرد) با تمرکز بر یادگیری از طریق فیلم های آموزشی درتمامی سطوح

·         اختصاص تمام وقت کلاس به یک زبان آموز که هر دانشجو یک پروژه آموزشی برای موسسه میباشد زیرا توسط روانشناسان و مدرسین مورد بحث و نظر سنجی قرار گرفته تا با بهترین تشخیص تجربی و علمی اساتید برنامه ریزی شده تا فرد زبان آموز زودتر، بهتر و با کیفیت بالاتر به هدف خود برسند .هنر ما معرفی فارغ التحصیلان زبان به دنیا میباشد که هر جای این کره خاکی که باشند از افتخارات ما هستند.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.