آموزشگاه آرم ملودی

نام شعبه : عباس آباد

استان : تهران

شهر : تهران

منطقه : 6

محله : عباس آباد

آدرس : خیابان شهید بهشتی ( عباس آباد )، بعد از مترو میرزای شیرازی، نرسیده به چهارراه میرزای شیرازی،روبروی سینما آزادی،جنب رستوران هانی پارسه،ساختمان ۴۴۲،طبقه اول،واحد ۱۲

تلفن : 02188011583 - 02188725312 - 02188725313

آدرس وب سایت : armmelody.net

آدرس اینستاگرام : arm_melody

آلات موسیقی موجود : تارتنبورسه‌تارسنتورگیتارگیتار کلاسیکویولونسازدهنیفلوتفلوت ریکوردردفتنبک(ضرب)تومباکاخونپیانوکیبوردگیتار الکتریکسلفژصداسازیتئوری موسیقیگروه نوازیآهنگسازیموسیقی کودکآواز سنتیآواز پاپ

نوع تدریس : خصوصینیمه خصوصیکلاسی/عمومی

توضیحات :

دپارتمان تکنولوژی موسیقی آرم ملودی در سال ۱۳۹۴ توسط لئون الگانت و سولماز صادقی با هدف تولید و برنامه ریزی دوره های مورد نیاز در حوزه تکنولوژی موسیقی و ارايه خدمات آموزشی تأسيس گرديد. اين دپارتمان نماینده اشخاص جوان، مدرن، علم گرا و توسعه گر آرم ملودی است ویکی از مهمترین اهداف آن بهره گیری از آخرین دست آوردهاي تکنولوژی در امر آموزش موسیقی می باشد .


اهداف تاسیس دپارتمان تکنولوژی موسیقی آرم ملودی :

 

اهداف اعضای دپارتمان فراهم نمودن شرایطى متمایز برای یادگیری و پرورش هنرمندانى خلاق و توانمند است که قادر به فعالیت جدى در صنعت موسیقی باشند، اعضای دپارتمان که از نیروهای فکری خلاق و جوان کشور می باشند با برنامه ریزى هاى کاربردى و جامع و با بهره مندى از آخرین متدهاى آموزشى همگام با استانداردهاى جهانى رسیدن به این هدف را میسر می نمایند. دپارتمان تکنولوژی موسیقی آرم ملودی با متمایز نمودن شیوه ى آموزش موسیقی از روش آموزش کلاسیک، صرفا" تئورى و غیر کاربردى مرسوم سعى در اعتلاى سطح آموزش، به شیوه اصولى، پویا، خلاقانه و کاربردى و مهمتر از همه لذت بخش را دارد.

اطلاعیه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.