موسسه آراد

نام شعبه : شهرک غرب

استان : تهران

شهر : تهران

محله : شهرک غرب

آدرس : شهرک غرب ، فاز یک مهستان ، نبش کوچه چهاردهم

تلفن : 02188086116

آدرس وب سايت : aradwater.club

آدرس اينستاگرام : aradwater_club

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

رشته های ورزشی آموزشگاه : شنابدنسازی

نوع تدريس دوره های آموزشی آموزشگاه : خصوصینیمه خصوصی;کلاسی/عمومی

توضیحات آموزشگاه :

باشگاه ورزشی آراد یکی از بهترین مراکز ورزشی تفریحی و تناسب اندام شهرک غرب در محله تهران در شهر است. ورزشکاران و علاقه مندان به حفظ تناسب اندام و سلامتی جهت اطلاع از انواع رشته های ورزشی از طریق اطلاعات درج شده در سایت زونکن با مجموعه تماس بگیرید.

جهت بالا بردن سلامت جسمی و همچنین برای کاهش و یا افزایش وزن در کنار مجموعه آبی محیطی با دستگاه های مدرن و پیشرفته در اختیار شما قرار خواهد داشت و شما می توانید به صورت گروهی و یا حرفه ای تمرینات ورزشی خود را زیر نظر مربیان حرفه ای انجام دهید و با توجه به سن و جنسیت و با تمرین های در نظر گرفته شده به وضعیت مطلوب جسمی و روحی دست پیدا نمایید .

در کلوپ آبی آراد در کنار امکانات آبی امکان بازی بیلیارد و برگزاری رقابتی دوستانه فراهم آمده است.

تخته نرد کهن ترین بازی فکری جهان است که در بین مردم ایران زمین بسیار رایج بوده است . شما در محیط آرام و سرشار از آرامش کلوپ آبی آراد فرصت این را دارید تا با دوستان خود قدرت فکر و ذهن خود را به چالش بکشید و به این طریق به افزایش تمرکز و پرورش ذهن خود نیز کمک کرده و ساعاتی به یادماندی را برای خود ایجاد نمایید .

 

 

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: