موسسه آراتن

نام شعبه : جنت آباد جنوبی

استان : تهران

شهر : تهران

محله : جنت آباد جنوبی

آدرس : جنت آباد جنوبی، ۳۵متری لاله شرقی، خیابان مجاهد کبیر، کوچه بنفشه چهاردهم، پلاک ۵۴

تلفن : 02144626542

آدرس وب سايت : aratanhc.com

آدرس اينستاگرام : aratanhc

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

رشته های ورزشی آموزشگاه : ایروبیکبدنسازیپیلاتسTRX

نوع تدريس دوره های آموزشی آموزشگاه : کلاسی/عمومیخصوصینیمه خصوصی

توضیحات آموزشگاه :

باشگاه ورزشی آراتن یکی از بهترین مراکز ورزشی تفریحی و تناسب اندام جنت آباد جنوبی در محله تهران در شهر است. ورزشکاران و علاقه مندان به حفظ تناسب اندام و سلامتی جهت اطلاع از انواع رشته های ورزشی از طریق اطلاعات درج شده در سایت زونکن با مجموعه تماس بگیرید.

 

مرکز پزشکی ورزشی آراتن یک مرکز با اعضایی از اقصی نقاط کشور هستند. اعضایی که در زمینه فیزیولوژی،تغذیه،فیزیوتراپی و  فعالیت میکنند. این مرکز ابتدا با نام پایگاه سلامتی ((Fit Health Center  در جنوب تهران تأسیس شد. این مرکز در ابتدای سال ۹۳ شمسی با ساخت کلیپ های آموزشی بصورت تصویری و صوتی در فضای مجازی شروع بکار کرد و به گسترش سبک جدیدی از آموزش به عموم مردم کمک فراوانی نمود. مدیریت اجرایی این مرکز برعهده محمدرضا ایازی بوده است که در ابتدای سال ۹۶ شمسی وی با همکاری سرکار خانم محبوبه اسعدی متخصص فیزیولوژی ورزشی-قلب و عروق بصورت رسمی مرکز آراتن(Aratan ) را تاسیس نمود و شروع به فعالیت کرد.
ما در 
آراتن تمام سعی خود را به کار می گیریم تا تناسب اندام را برای مراجعه کنندگانمان در بخش بانوان، آقایان،نونهالان،نوجوانان،سالمندان به امری دلپذیر و قابل دستیابی تبدیل کنیم و با ایجاد خودآگاهی و حساسیت لازم در ایشان، و همچنین احترام به نیاز ها و خواسته های آنها، در رضایت هر چه بیشترشان از زندگی بکوشیم و از این طریق به سودآوری مجموعه کمک نماییم. ما تلاش خواهیم کرد که در ارایه خدمات خود، از تمام ظرفیتهای های جامعه استفاده کرده، ودست آوردها و درآمدهای حاصل از آن را به بهترین شکل ممکن به جامعه بازگردانیم.
هدف ما در 
آراتن ایجاد زمینه لازم برای آگاهی تمام فارسی زبانان و غیر فارسی زبانان از تاثیر خوراک و ورزش بر سلامت و وزن آنها، و ارایه اطلاعات و بسته های غذایی و تمرینی مورد نیاز به منظور کنترل اصولی و هدفمند وزن و تناسب آنها، به ویژه به صورت کاربری اینترنتی و غیر حضوری می باشد، به شکلی که افراد شاغل نیز امکان استفاده از خدمات و مشاوره ما را داشته باشند.چشم انداز ما در آراتن تبدیل شدن به سنگ محک تناسب اندام فارسی زبانان و غیر فارسی زبانان در تمامی نقاط کشور و سایر کشورها و مشاور قابل اطمینان آنها در گزینش غذای روزانه و شرایط ورزشی شان تحت نظر متخصصین مجرب در زمینه علم تغذیه،فیزیولوژی،فیزیوتراپی و‌‌است، آنچنان که فارغ از جنسیت و شغل و شرایط سنی بتوانند به راحتی از خدمات ما بهره مند گردند و لذت سلامتی و تناسب را در کنار خانواده خود بچشند.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.