آموزشگاه آذر مهر پارس

نام شعبه : ونک

استان : تهران

شهر : تهران

منطقه : 3

محله : ونک

آدرس : میدان ونک،خ خدامی،خ آفتاب،روبروی برج آفتاب،پلاک 17،طبقه 3،واحد 6

تلفن : 02188603102 - 02188603103 - 02188603106

آدرس وب سایت : azarmehrpars.ir

آدرس اینستاگرام : azarmehrpars.ir

رشته های موجود : شنا

نوع تدریس : خصوصینیمه خصوصی;کلاسی/عمومی

توضیحات :

مؤسسه فرهنگی ورزشی آذر مهر پارس از ابتدای سال 1380 فعالیت خود را با هدف اشاعه فرهنگ ورزش در جامعه و خدمت رسانی به هم میهنان ارجمند آغاز نموده است. این موسسه در راستای هدف اصلی خود که ارایه خدمات منحصر بفرد در حوزه ورزش و سلامت و فراهم آوردن امکان ورزش کردن برای عموم مردم است تاکنون موفق به کسب موفقیت های بسیاری در این راه شده است. وجود مجموعه ای یکدل و متخصص یکی از اصلی ترین عوامل موفقیت این موسسه در نیل به اهداف خود بوده است.

در حال حاضر این موسسه ارائه دهنده خدمات نوین ورزشی در اکثر مجموعه های ورزشی معتبر پایتخت می باشد .این موسسه همچنین دارای ارتباطات گسترده ای با بخش های دانشگاهی و تحقیقاتی داخل و خارج از کشور است که این امر باعث ایجاد مزیت رقابتی ویژه ای در بازار ارائه خدمات ورزشی میگردد. امید است با یاری خداوند متعال بتوانیم راهی را که آغاز نموده و تا به حال با موفقیت پیموده ایم، بهتر از گذشته طی نماییم تا از طریق نیل به اهداف سازمانی موسسه ارائه دهنده خدمات منحصر بفردی برای هموطنان علاقمند به ورزش باشیم.

اطلاعیه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.