موسسه آتیه دار

نام شعبه : اقدسیه

استان : تهران

شهر : تهران

محله : اقدسیه

آدرس : سه راه اقدسیه ، تنگستان ۴ ، پلاک ۴ ، واحد ۱۱

تلفن : 02191690555

آدرس وب سايت : atiyedar.com

آدرس اينستاگرام : atiyedar

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

کشورهای همکار یا کشورهای هدف موسسه : کانادا

زمینه های فعالیت موسسه : اخذ پذیرش تحصیلیمهاجرتاعزام دانشجواپلایمهاجرت کاریپذیرش شغلیاپلای کاریاخذ و دریافت ویزااقدامات مربوط به درخواست پناهندگی

توضیحات تکمیلی درباره موسسه :

موسسه آتیه دار یکی از بهترین و معروف ترین موسسه های اعزام دانشجو و مهاجرت محله اقدسیه در شهر تهران است.

این مؤسسه دارای تیم مهاجرتی با تخصص بسیار بالا است که تمامی مراحل کار را زیر نظر وکیل مهاجرت انجام می دهد. این تیم سال های اخیر  در کارنامه خود تجربه موفق در پروژه های مهاجرتی بیشماری را داشته است.

ما اطمینان داریم که می توانیم راهنمای شما در پیچیده ترین مسائل مهاجرتی باشیم و نمایندگی موکلین را نزد نهاد ها و مراجع قانونی مربوطه از جمله اداره مهاجرت و شهروندی کانادا،دیوان امور مهاجرتی کانادا، پلیس مرزبانی کانادا،دادگاه های مهاجرتی و سایر مراجع ذی صلاح به عهده گیریم

خانم نسرین دلیر فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه هاروارد آمریکا وکیل رسمی استان آنتاریو و عضو رسمی مشاوران مهاجرت شورای تنظیم مقررات کانادا immigration consultants of Canada regulatory council  به شماره عضویت R708932  هستند.ایشون از وکلای مجرب موسسه مهاجرتی  آتیه دار و نماینده ما در شهر تورنتو هستند.

چرا مؤسسه مهاجرتی آتیه دار؟

مؤسسه مهاجرتی آتیه دار با وجود شعبه فعال در کانادا و در اختیار داشتن وکلایی که شهروندی این کشور را دارا می باشند می تواند پس از مهاجرت موکل به این کشور عهده دار امور مختلفی باشد که او در کشور مقصد با آن رو به رو می شود.این موسسه وکلایی فعال و مقیم در کشور کانادا دارد تا پرونده های  موکلان را از نزدیک پیگیری کند و در صورت لزوم در دادگاده فدرال کانادا از آنها دفاع کند.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'zip' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: