رپورتاژ آگهی ارزان از کجا بخریم؟

رپورتاژ آگهی ارزان از کجا بخریم؟ بیشتر

تاریخ درج :

رپرتاژ آگهی از خدمات تبلیغاتی است که از سال 1957 وارد عرصه تبلیغات شد، بعد از بیشتر شدن اعتماد مردم به رسانه ها، ارزش رپورتاژ آگهی هم بین مردم بیشتر شد و قوانین جدیدی هم برای انتشار و تولید رپرتاژ منصوب شد.

موسسه زبان آفاق

موسسه زبان آفاق بیشتر

تاریخ درج :

یکی از موسسات پر طرفدار زبان برای شرکت در کلاس های ترمی، موسسه زبان آفاق می باشد که از جمله مزیت های مهم این آموزشگاه، هزینه پایین کلاس ها و دارا بودن شعب متعدد در سطح تهران می باشد.

موسسه زبان خانه آیلتس آفرینش

موسسه زبان خانه آیلتس آفرینش بیشتر

تاریخ درج :

خانه آیلتس آفرینش به عنوان تنها مرکز تخصصی برگزاری دوره های IELTS در کشور ایران، شرایط بسیار سختگیرانه و در عین حال علمی را برای استخدام اساتید خود در نظر گرفته است تا بتواند در بالاترین سطح علمی در میان مؤسسات آموزش زبان انگلیسی ایران قرار گیرد

موسسه آموزش زبان انگلیسی امیربهادر

موسسه آموزش زبان انگلیسی امیربهادر بیشتر

تاریخ درج :

موسسه امیربهادر یکی از معتبرترین موسسات آموزش زبان انگلیسی در تهران است که در شهرستان ها شعبه ندارد. اساتید باتجربه و بعضا Native (بومی) و Lab های تایید شده توسط Ets از پارامتر های مهم این موسسه می باشد.

موسسه زبان ایران اروپا

موسسه زبان ایران اروپا بیشتر

تاریخ درج :

موسسه زبان ایران اروپا که در سال 1388 تاسیس گردید به عنوان یکی از بزرگترین مراکز آموزش زبان در غرب تهران ارایه کننده دوره های آموزشی زبان انگلیسی با تاکید بر پیشرفت در مهارت مکالمه زبان انگلیسی و آمادگی امتحانات بین المللی با بالاترین کیفیت می باشد.

بیاموز : آموزش آنلاین و رایگان

بیاموز : آموزش آنلاین و رایگان بیشتر

تاریخ درج :

وبسایت بیاموز، توسط مجموعه ای از کارشناسان زبان با هدف کمک به یادگیری زبان های مختلف برای فارسی زبانان طراحی شده است. تمام تلاش ما در طراحی این وبسایت ایجاد یک محیط کامل آموزشی برای یادگیری به ویژه برای نوآموزان بوده است.

الگو : برترین سایت آموزش خیاطی

الگو : برترین سایت آموزش خیاطی بیشتر

تاریخ درج :

سایت الگو با هدف آموزش خیاطی و ایجاد شبکه ارتباطی هنرآموزان خیاطی ایجاد شده است تا بتواند آموزش های خیاطی اساتید برتر را کنار هم آورده و به عنوان یک مرجع جامع خیاطی فعالیت کند.

مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان

مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان بیشتر

تاریخ درج :

مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان یک وبسایت آموزش مجازی است که خدمات رایگان آموزشی را به صورت شبانه روزی و از طریق اینترنت ارائه می‌دهد.

فناوری مهندسی صدا

فناوری مهندسی صدا بیشتر

تاریخ درج :

رشد روز افزون علاقمندان به مهندسی صدا و موسیقی الکترونیک و افزایش تولیدات در این بخش، لزوم پرداختن هر چه بیشتر به این مقوله را به امری انکار ناپذیر مبدل ساخته است.

هنری : بزرگترین مرجع آموزش و فروش مواد و ابزار هنری

هنری : بزرگترین مرجع آموزش و فروش مواد و ابزار هنری بیشتر

تاریخ درج :

هنری.کام( هنربخشان نوین شایگان ) بزرگترین مرجع آموزش و فروش مواد و ابزار هنری با اهداف فرهنگی و اجتماعی شکل گرفته و تمام تلاشش بر این است که بانوان ایرانی را همراهی کند تا بتوانند هنرهای مورد علاقه خود را در منزل اجرایی کنند.

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.